26 sierpnia 2008, 17:39
0
ja bym chciał żeby fcb zagrała w grupie z ac milanem! chciał bym zobaczyć ronaldinho na camp nou w barwach rossonerich:D
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
ja bym chciał żeby fcb zagrała w grupie z ac milanem! chciał bym zobaczyć ronaldinho na camp nou w barwach rossonerich:D
0
ja bym chciał żeby fcb zagrała w grupie z ac milanem! chciał bym zobaczyć ronaldinho na camp nou w barwach rossonerich:D