1

@Wilczeq Mam nadzieję, że nie zapomnę w następnej kolejce o przeprowadzenie zmian. W ogóle gram jeszcze w ustaw i fantasy e-klapę, nazwa drużyny ta sama. PS pierwszy wpis na La Rambli. Pozdro.
Jednak dziewiąte, jestem w jakiś dwóch naszych ligach.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?