Jako kibic Man U życze Wam pokonania Realu w walce o mistrzostwo Hiszpanii, manchester tez kiwdyś walczył z dolarami abramovicha, liczy się tylko duch rywalizacji, a nie wydane miliony na już ukształtowanych graczy !! Visca El Barca !!!!
Jako kibic Man U życze Wam pokonania Realu w walce o mistrzostwo Hiszpanii, manchester tez kiwdyś walczył z dolarami abramovicha, liczy się tylko duch rywalizacji, a nie wydane miliony na już ukształtowanych graczy !! Visca El Barca !!!!
Komentarze
0
Jako kibic Man U życze Wam pokonania Realu w walce o mistrzostwo Hiszpanii, manchester tez kiwdyś walczył z dolarami abramovicha, liczy się tylko duch rywalizacji, a nie wydane miliony na już ukształtowanych graczy !! Visca El Barca !!!!
0
Jako kibic Man U życze Wam pokonania Realu w walce o mistrzostwo Hiszpanii, manchester tez kiwdyś walczył z dolarami abramovicha, liczy się tylko duch rywalizacji, a nie wydane miliony na już ukształtowanych graczy !! Visca El Barca !!!!