O sobie
- Zainteresowania Brak informacji
- Ulubiony zawodnik MESSI,NEYMAR,CUADRADO
- Ulubione zespoły Barcelona, Lech Poznan, Legia Warszawa, FC Porto, Benfica Lizbona
- Barcelonie kibicuję od 8 lat
Statystyki
- Dni w serwisie 5447
- Liczba komentarzy 41
- Polecenia 24
Komentarze
1
Czy będzie możliwość zakupu takiej koszulki???
0
Nieważne jaka motywacja przyświeca piłkarzom Barcy w pojedynku z Espanolem, dla nas kibiców najważniejszy jest wynik a politykę zostawmy Pique - on sam da sobie z tym radę!
7
Marzy mi się pomoc Samper Roberto i Alena w przyszłości i młodszy Busquets dochodzący do pierwszego zespołu! Wracając do Sampera i Roberto spójrzmy jak długo Xavi i Iniesta musieli się przebijać do 1 składu...I tu mamy podobny przypadek gdzie nowa generacja wychowanków z LaMasii może przejąć rolęXaviego i Iniesty oraz Busquetsa...Potrzeba tylko trochę wiary trenera, dawania szans,minut a znowu wrócimy do czasów zjawiskowej tiki taki nie do powstrzymania!
PS Oby to było prorocze.
2
Tak samo świetny pomysł jak ten ze stadionem - obyśmy tylko zostawili jakieś miejsce na uhonorowanie Leosia, bo będzie trzeba zbudować nowy stadion!!!
1
Do redakcji:mam prosbe,czy w opisach meczu moznaby umieszczac szczegolowe statystyki?
8
Biegac i to ostro,zeby pressing byl konkretny-agresywny i skuteczny.
7
Marzy mi się pomoc Samper Roberto i Alena w przyszłości i młodszy Busquets dochodzący do pierwszego zespołu! Wracając do Sampera i Roberto spójrzmy jak długo Xavi i Iniesta musieli się przebijać do 1 składu...I tu mamy podobny przypadek gdzie nowa generacja wychowanków z LaMasii może przejąć rolęXaviego i Iniesty oraz Busquetsa...Potrzeba tylko trochę wiary trenera, dawania szans,minut a znowu wrócimy do czasów zjawiskowej tiki taki nie do powstrzymania!
PS Oby to było prorocze.
2
Tak samo świetny pomysł jak ten ze stadionem - obyśmy tylko zostawili jakieś miejsce na uhonorowanie Leosia, bo będzie trzeba zbudować nowy stadion!!!
1
Dawac Neya za Pedro i Xaviego za Rafinhe.Wtedy Rakitic bedzie mogl pokazac wiecej w ofensywie i kreacji.
1
Czy będzie możliwość zakupu takiej koszulki???