gardziu
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Kępie Zaleszańskie
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
sawmody spokojnie kupisz na 2-3 godziny przed meczem w kasie, ale raczej napewno nie znajdziesz 2 miejsc obok siebie....ja kupowalem na getafe w kasie przed meczem ale juz nie bylo najtanszych i kupilem na sektor za bramka,ale na tamtym meczu bylo prawie 90tys ludzi, dlatego na Rayo kupilem wczesniej na necie, choc podejrzewam ze dzis jeszcze sie na stronie oficjalnej pojawia jakies miejscowki wolne w najtanszych sektorach...pozdro