29 listopada 2010, 18:04
0
BARCELONA CAMPEONE Nie ma to jak obejrzeć mecz w gronie kibiców Barcy w pubie w Łodzi!!!!! ł
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
BARCELONA CAMPEONE Nie ma to jak obejrzeć mecz w gronie kibiców Barcy w pubie w Łodzi!!!!!
ł
0
BARCELONA CAMPEONE Nie ma to jak obejrzeć mecz w gronie kibiców Barcy w pubie w Łodzi!!!!!
ł