0

matys691
chyba Cię fantazja poniosła nieco.
Anty Titek
popatrz jakie pieniądze są płacone za zawodników wostatnich latach. ogromne. a Masche to zawodnik i wyrobionej marce. Gdy ratował nam tyłek z Arsenalem w półfinale LM, każdy o nim pisał jaki to nie jest rewelacyjny. jak dla mnie wart co najmniej tych 20 mln.

0

chyba nie..

0

racja. ale osobiście chciałbym to zobaczyć.

0

johan cruyff.

0

na pewno nie. primma aprilis w hiszpani jest w grudniu..

0

orientuje sie ktoś, czy zapewniliśmy sobie prawo pierwokupu w rozsądnej cenie względem sprzedaży?

0

wydaje mi się, ze idealnie by do nas pasował. przynajmniej ze względu na swój wzrost. moim skromnym zdaniem, nie ma lepszego napastnika w europie, który tak odnajduje się w polu karnym w sytuacjach 'główkowych' i potrafiącego tak sobie wypracować pozycje do strzału głową. przy tym jest bardziej 'motoryczny' od Ibry.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?