0

hehe oskarku
hehehe
sypiesz czarnym humorkiem z rekawa przed snem jak zadeklarowany sucharek

0

Panowie - wygrywalismy w pierwszej polowie - wiec zrealizowalismy swoje zalozenia. Wam swoje udalo sie zrealizowac w 2 polowie.

nie odwracajcne tematu.
Zamiast najezdzac na Pepe odniescie sie do moich argumentow i mozemy kulturalnie podyskutowac

0

tak oskarku
Rooney to jest przyklad do nasladowania

Ferdinand tez skomentowal zachowanie Alvesa :((

0

nie, nie podbudowuje sie niczym
piersza polowa - my bylismy lepsi
druga - wy i wygraliscie niemniej zasluzenioe

ale ta nagonka na Pepe jest nieco przesadzona ;)

0

"żałosne występki aktorskie"

o tym wlasnie mowilem ! :D

0

taak taak bandycka, messi o malo zycia nie przyplacil :(
ale za to z gracja wystrzelil pilke w kibicow ;)

0

kolejny chlopiec z workiem argumentow.
to forum dyskusyjne czy lecznica nerwicy nastolatkow?

0

0

haha
wasze minuisy mowia wszystko
jednak Mou nie pomylil sie przed laty nazywajac was hipokrytami.

odgrywaja "teatr" wasi pilkarze - wszystko ok
udaje Pepe - ciota i panienka

Messi kopie w kibicow - poniosly go emocje
Pepe przytupuje reke messiego - Psychopata i morderca


Visca el Hipoktyci ! ;)

0

lipa97
97 to pewnie twoj rocznik, wiec w szkole nie poznales jeszcze definicji slowa "HIPOKRYZJA"
To ze Messi kopnal w kibicow... wg was nie ma problemu.
A za nadepniecie na reke tego szlachetnego i bezskazitelnego mistrza chcecie glowy Pepe

0

kopniecie*

0

0

mam do was takie pytanie
skoro Pepe jest w waszych oczach psycholem po przydeptaniu reki Messiego (zagrozenie zycia)
TO
KIM JEST MESSI PO KOPNIECIU W KIBICOW ?

0

jesli tak wspaniale opowiadanie powstaje na trzezwo, boje sie nawet pomyslec jaki majstersztyk napisalby sie po Twojej Whisky. Moze jakiegos Absynta lepiej ? :D

0

santana10
Nie powiem KIPISZ szacunkiem...

a ty znowu masz problemy z czytaniem :)
"Niestety w definicji nie zmiescila sie adnotacja : okazywanie szacunku cules2009"
Barcelone i jej kibicow - tak,
Ciebie - nie

:(

0

constantine16
jezeli chcesz juz ze mna dyskutowac, a nie jak to nazwales gadaniem byle gadac, odnies sie do mojego posta zawartego w 3 komentarzach. Ci cules ktorzy teraz szczekaja nie maja nic wspolnego z dyskusja. nadal nie uslyszalem nic w odpowiedzi na moj post z ich strony. taka rozmowe mozna traktowac luzniej, tych ludzi nie traktuje powaznie. od tacy mili ponowie do posmiania sie

0

ty dalej szczekasz? ^^
argumentow na glupote nie ma. wiec przyznaje Ci jak raz racje - poddaje sie :(
druga racja - nie jestem fanem. takim przydomkiem mozesz okreslic siebie, ew kolege piotrusia i paru innych. Jestem kibicem, ktory szanuje rywala i jest ze swoim klubem na dobre i na zle. Niestety w definicji nie zmiescila sie adnotacja : okazywanie szacunku cules2009

0

constatnite16 po ciezkim dniu czytanie komedii poprawia nastroj ;) sprobuj
i na szczescie z niecalym forum, bo sa na tej stronie normalni kibice z ktorymi dyskusja wyglada przyjemnie.

0

Piotr777

ok ^^

0

zbieraja zniwa*

0

idz juz santanku. cule2009 zbieraja ;d

0

caminero
Niestety, wtedy też okaże się, że nasze szanse na obronę mistrzowskiego tutułu są minimalne. Z Blancos wygramy, ale z Blancos i "sędziami" jednocześnie - już raczej nie.
Ale apeluję, by taką listę zrobić!
VeB!


chyba niepowazny jestes :D
wtedy okazaloby sie ze barca stracila 4/5 fanow... z Toba na czele :)

0

"Dobrze mnie tez, wiec sciagnij caly mecz wraz ze studiem to zobaczysz jak bylo narpawde"

Ile ci mozna tlumaczyc ze ten link na YT to wlasnie oficjalne hiszpanskie studio meczowe :D

0

Pamietasz moze jak ma na nazwisko ten dziennikarz madrycji co jest zagorzalym kibicem Realu ??

napewno nie Leszek Orlowski ;d

"mamy prawo do obiektywizmu i prezentowania swojego klubu w taki sposob jak nam wygodnie"
tak, macie prawo do zaginania prawdy i kurwa czasoprzestrzeni.
to sie nazywa monopol na hipokryzje

0

Wiec daruj sobie jakiekolwiek studia na yt, ktore Cie podobno smiesza


gosciu, podalem Ci luink na yt, na ktorym jest filmik ze STUDIA MECZOWEGO ^^
to juz sie nie liczy? :D bo ja tutaj slysze o filmikach zmontowanych na YT. Dalej nie lapiesz ? :D

0

buzinga - nie nie, zupelnie mnie nie zrozumiales
Ja swoim komentarzem a w zasadzie postem na 3 komentarze, tez nie zamierzalem wam nawrzucac. Jasne- wejscie Pepe bylo niebezpieczne i nie powinien tak interweniowac. Ale odnioslem sie do slow Challengera, ktory jako autor newsa, jest urazony nurkowaniem Ronaldo i pomylkami typu : dotkniecie reka w polu karnym. Wiec chcialem tylko przypomniec, ze jak ktos tu wczesniej wspomnial : nic nie jest czarne i biale. Jezeli ktos ma zamiar wyzywac Ronaldo od nurkow, powinien najpierw spojrzec na wyczyny Alvesa (wymuszanie poprzez udawanie agonii), jezeli ktos chce wypominac niepodyktowane karne - sytuacje z LM z kilku ostatnich lat. Rozumiesz? Nie zamierzam tutaj nikogo obrazac, ale lekko wysmiac zerowa obiektywnosc "redaktora" ktory powinien wykazac sie chociaz minimalna rzetelnoscia

0

Santanku10|
o tobie Challenger tez wspominal mowiac o Cule 2009 ^^ dorosnij, poczekaj, zrozumiesz. poki co na Twoj idiotyczny komentarz odpowiem tylko tym : http://www.youtube. com/watch?v=vaTP4BnJLwU (SPACJA OBOK .COM)

0

ale ja nie mowie o tej pomylce w kategoriach sedziego, nie odwracaj kota ogonem. sedzia mogl sie pomylic w tej sytuacji BO JUZ PO RAZ 10 powtarzam : DANI ALVES ODJEBAL SPEKTAKL ZYCIA. i jak to ma sie terez do wytykania w artule Ronaldo od specow nurkowania ;d
a ja Ci jeszcze raz powtarzam, ze powtorki w studiu telewizyjnym sa bardzej wiarygodne niz na yt, wrzucone miesiac po mecz ^^

0

Kawus27
"Artykuł dobry, ukazujący sporo prawdy, jak również kontrowersyjny. Sędziowie w ostatnich meczach mylą się na naszą niekorzyść, w tym samym czasie Realowi rozjemcy sprzyjają. Cóż, przypadek czy może spisek? Nie sądziłbym, aby wszystko to, co dzieje się w lidze było ustawiane z góry, to już jednak nie te czasy, gdzie w wszystkich organach rządziła korupcja. W piłce nożnej istnieje bardzo duża prawdopodobieństwa że pojawią się pomyłki, wynik będzie niesprawiedliwy, ale dzięki temu sport ten cieszy się największą popularnością. W tym sezonie wiatr wieje nam w oczy, ale nie trzeba daleko sięgać w przeszłość, by przypomnieć sobie również bardzo kontrowersyjną czerwoną kartkę dla Pepe, czy symulacja Busquetsa i wyrzucenie Motty w półfinale LM. Nie bądźmy hipokrytami, bo takimi będą nas postrzegać, troszeczkę pokory i obiektywizmu, kiedyś role się odwrócą i to inna drużyna zostanie skrzywdzona na naszą korzyść. Skupmy się czysto piłkarsko nad spektaklem, który nadchodzi. Oczekuję zaciętego widowiska obfitującego w piękne bramki. Mam nadzieję, że po najbliższym GD nie dojdzie do kolejnych kontrowersyjnych decyzji. Visca el Barca, Hala Madrid!"


Z takich kibicow wypije przy najblizszym meczu !

0

"Polemizuję z powtórkami bo widziałem różne i nie wszystkie byly takie same."
mowisz o tych na ktorych nagle noga pepe wydluza sie ? :D bo mi chodzilo o te ktore byly pokazywane W STUDIU TELEWIZYJNYM W TRAKCIE MECZU

"Jakoś w trakcie meczu nie było widać takiej różnicy"
jak juz wspominalem - kunszt aktorski ;)

"a po za tym było SŁYCHAĆ stukniecie"
na nagraniu z wypadku Tupolewa SLYCHAC strzaly ^^

"to, że został kopnięty to jedno, a to, że umiał to jeszcze wykorzystać aktorząc "
nie zostal kopniety to jedno, z drugim sie zgadzam :) dlatego wyzywanie Ronaldo od SPECA, ujmuje Daniemu ;)


Piootrus777
o Tobie pisalem, ze nie zauwazysz roznicy miedzy DIVINGIEM a AGONIA. no coz. staralem sie :(

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?