O sobie

  • Zainteresowania Szachy, sport, literatura s-f i fantasy
  • Ulubiony zawodnik Marco van Basten, Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona, Ac Milan,
  • Barcelonie kibicuję od 1992

Statystyki

  • Dni w serwisie 3430
  • Liczba komentarzy 331
  • Polecenia 319

Komentarze

0

@Kismeth jeśli żart to nie śmieszny. Już wolę Depaya. Widzę Ferran, myślę Van der drwal

1

@Ryjewski Brawo. Dembus zły, De Jong zły, lewy nie dość, że Polak to jeszcze dziadek. Rafinia to drugi Couthino itp. Dalej Barca podła bo chce się pozbyć Braithwaite, Barca zła bo nie wykupiła Adamy. Barca zła bo sprzedaje prawa. W końcu Barca zła i ch. warta. A najlepsze, że info ciągnięcie moi mili z przeglądu prasy na tej stronie bo większość z was nie zna języka żeby poczytać inne zagraniczbe serwisy notabene też prasowe. Taki styl kibicowania przywodzi na myśl jeden cytat
Vanitas vanitatum et omnia Vanitas

1

Okienko oceniam na 5. Biorąc pod uwagę sytuację finansową klubu. PRzy tej kadrze i tych skrzydłach paradoksalnie depay może okazać się bardzo wartościowym zmiennikiem. I to nie tylko Roberta. Gdyby w tym okienku pozbyto się świętych krów takich jak busi pique i alba a przyszli B. Silva i Menieur to dla mnie byłoby to okienko idealne

1

A niech się sianem wypchają. Drugi snajper jest nam niezbędny, bo Fati to szklanka i w dodatku skrzydłowy mikrej postury, a przepłacony Torres to cienias. Jego skuteczność jest równie wysoka jak moja w wytypowaniu 3 w totka. Raz w miesiącu coś wpada.

0

@MrCental Biorąc pod uwagę, że Real zremisował 2:2 z jeszcze gorszym klubem z Meksyku to wszyscy jego kibice powinni sobie z głowy włosy rwać.

Zobacz wszystkie

30

Bez przesady. Owszem może i Barca grała trochę bezbarwnie, ale jak nigdy to był jednostronnie sędziowany pojedynek. Brak żółtych kartek dla Getafe. Żółte kartki za pyskówki dla graczy Barcy. Wątpliwy karny. Co najmniej 2 jedenastki należały się nam za podobne przewinienia. Ostra gra graczy Getafe pozostawiona bez specjalnych upomnień. Brak upomnień za nurkowania. Może sędziowie w La Liga powinni więcej zarabiać, żeby nie sędziować z dupy????

22

I właśnie dlatego uważam że musimy mieć obrońców a nie Hallanda

21

@fotohobby Ciekawy jestem czy UEFA nie wykluczy Spartaka

18

PS. Gdzie są Ci hejterzy Dembele, którzy czekali na mecz z Juve, żeby udowodnić, że jego czas się skończył.
Zgadzam skończył się czas kontuzji, przy Koemanie wyrośnie na czołowego skrzydłowego na Swiecie

10

Najbardziej cieszy to, że jak podchodzi do 11 Depay to nie trzeba się martwić o bramkę.
Przepraszam za zwrot, ale jakby do piłki podchodzi Messi lub Torres to chyba bym się ze strachu zesr.....
Notabene jeden z najpiękniej wykonanych karnych dla Barcy od wielu, wielu lat