Anty Klub czyli Barcelona". Marna prowokacja z twojej strony. Radzę obejrzeć jeszcze raz cały mecz na spokojnie. Nawet dwa razy jeśli będzie mało i spojrzeć obiektywnie. Prawda jest taka że Real ma dobrych graczy ale słabych psychicznie którzy zbyt często zapominają o głównym celu. Teraz trochę o trenerze. Nie będę go wyzywał jak to robią inni na tej stronie bo po mimo tego co się stało samemu trzeba zachować się z godnością i dlatego wstyd mi za niektórych tutaj a w szczególności za tych co uważają się kibicami Barcelony a wyzywają własnego piłkarza. Żałosne. Sam mecz był bardzo wyrównany i Realowi trzeba też pogratulować za postęp jaki zrobili od ostatnich meczy. Nie wiem na ile ważne było tu przygotowanie obu drużyn ale dwumecz był prawdziwą ucztą dla każdego kibica. Już nie mogę się doczekać kolejnego GD. Na koniec proszę żeby wszyscy ochłonęli i przemyśleli swoje wypowiedzi tutaj.
Z tym że frekfencja jest miernikiem atrakcyjność to się nie zgodzę. Raczej jest miernikiem zainteresowania lokalnej społeczności swoim miejscowym klubem. Tak wysoka frekfencja w Niemczech nie oznacza że ta liga była atrakcyjniejsza niż Hiszpańska była może bardziej wyrównana bo słowo atrakcyjność może każdy sobie tłumaczyć inaczej jeśli dla kogoś jest to wyrównana walka o tytuł to ok ale jeśli ktoś uważa że z atrakcyjnością wiążą się piękne akcje i zagrania piłka techniczna to wybierze ligę hiszpańska.
I też dam ci takie porównanie z kobietą : Dla jednego będzie atrakcyjna brunetka z dużym biustem a drugi wręcz przeciwnie zawiesi oko na płaskiej blondynce.
Więc moim skromnym zdaniem frekfencja nie jest odzwierciedleniem atrakcyjności danej ligi.
Chyba wiesz jak jest liczona średnia i duże zróżnicownie pojemniściowe raczej nie sprzyja pozywtynej średniej. Łatwo to sprawdzić licząć srednie z 3 liczb kolo siebie i 3 liczb których jedna jest duża a 2 pozostałem bardzo małe. Tak samo jest ze stadionami jak jedna drużyna z dużym satdionem nabije frekfencje nie znaczy że ogolnie dla kraju będzie wielka bo nietstey mozliwości Getafe czy Osasuny sa badzro małe i zaniżają bardzo średnią. Natomiast w Niemczech porówynywalna pojemność jest raczej ogormnym plusem dla ogólnej frekfencji ciekawe co by było gdyby dodać do 5 stadionów najpjemniejszych w Niemczech po 10ty a odjąc od tych najmniejszych. Zapewne srednia spadła by znacząco. Zreszta ważna sprawą jest też ze w lidze Hiszpanskiej gra 20 druzyn w Niemczech 18 więc to też jest na plus dla nich.
Pomijasz najważniejsze fakty co że ogólnie tyle pomieszcza skoro az 9 stadionów w Hiszpani nie ma pojemnośći 30tys a nawet 2 nie osiągają 20 więc to bardzo obniża frekfencje gdy w Niemczech wszytskie maja 20 tys a zaledwie 3 stadiony nie osiądają 30. Druga ważna sprawa to populacja kraju Niemców jest 2 razy więcej niz Hipszpanów więc komu jest łatwiej zapełnić stadion i nabijać frekfencje?
Sądze że odpowiedź jest jasna i frekfencja nie stanowi o atakrycjności ligi.
Szkoda że Barcelona trochę zatraciła tą swoja forme chociaż by ze stycznia tak zapowiada nam się wyrównane widowisko po którym mam nadzieję uniesiemy puchar do góry.
Jego gra moze sie podobac ale jest on napastnikiem a jak wiadomo grajac taka taktyka jak teraz mial by on bardzo marne szanse sie przebic do skladu. Wedlug mnie zanim go sprowadzimy powinnismy sie bardzo dobrze sie zastanowic.
Przyznac trzeba ze Real nie stawai za bardzo na wychowankow. Zawodnicy z ich szkolek graja z powodzeniem w innych druzynach La Ligi. Zreszta niekazdy ma taka mlodziez jak Barcelona.Zreszta Real ma to do siebie ze woli wydawac miliony na znane gwiazdki taki charakter ich zespolu i tego niezmienia.
W przypadku Negredo moze znaczenie ma tez to ze Real sprzedal go z opcja pierwokupu niewiem jak to bylo z Gourcuffem ale chyba byl wypozyczony a teraz jego transfer zostal definitywnie sfinalizowany.
Komentarze
0
RMCFMADRID
Anty Klub czyli Barcelona". Marna prowokacja z twojej strony. Radzę obejrzeć jeszcze raz cały mecz na spokojnie. Nawet dwa razy jeśli będzie mało i spojrzeć obiektywnie. Prawda jest taka że Real ma dobrych graczy ale słabych psychicznie którzy zbyt często zapominają o głównym celu. Teraz trochę o trenerze. Nie będę go wyzywał jak to robią inni na tej stronie bo po mimo tego co się stało samemu trzeba zachować się z godnością i dlatego wstyd mi za niektórych tutaj a w szczególności za tych co uważają się kibicami Barcelony a wyzywają własnego piłkarza. Żałosne. Sam mecz był bardzo wyrównany i Realowi trzeba też pogratulować za postęp jaki zrobili od ostatnich meczy. Nie wiem na ile ważne było tu przygotowanie obu drużyn ale dwumecz był prawdziwą ucztą dla każdego kibica. Już nie mogę się doczekać kolejnego GD. Na koniec proszę żeby wszyscy ochłonęli i przemyśleli swoje wypowiedzi tutaj.
0
klitschko
Z tym że frekfencja jest miernikiem atrakcyjność to się nie zgodzę. Raczej jest miernikiem zainteresowania lokalnej społeczności swoim miejscowym klubem. Tak wysoka frekfencja w Niemczech nie oznacza że ta liga była atrakcyjniejsza niż Hiszpańska była może bardziej wyrównana bo słowo atrakcyjność może każdy sobie tłumaczyć inaczej jeśli dla kogoś jest to wyrównana walka o tytuł to ok ale jeśli ktoś uważa że z atrakcyjnością wiążą się piękne akcje i zagrania piłka techniczna to wybierze ligę hiszpańska.
I też dam ci takie porównanie z kobietą : Dla jednego będzie atrakcyjna brunetka z dużym biustem a drugi wręcz przeciwnie zawiesi oko na płaskiej blondynce.
Więc moim skromnym zdaniem frekfencja nie jest odzwierciedleniem atrakcyjności danej ligi.
0
klitschko
Chyba wiesz jak jest liczona średnia i duże zróżnicownie pojemniściowe raczej nie sprzyja pozywtynej średniej. Łatwo to sprawdzić licząć srednie z 3 liczb kolo siebie i 3 liczb których jedna jest duża a 2 pozostałem bardzo małe. Tak samo jest ze stadionami jak jedna drużyna z dużym satdionem nabije frekfencje nie znaczy że ogolnie dla kraju będzie wielka bo nietstey mozliwości Getafe czy Osasuny sa badzro małe i zaniżają bardzo średnią. Natomiast w Niemczech porówynywalna pojemność jest raczej ogormnym plusem dla ogólnej frekfencji ciekawe co by było gdyby dodać do 5 stadionów najpjemniejszych w Niemczech po 10ty a odjąc od tych najmniejszych. Zapewne srednia spadła by znacząco. Zreszta ważna sprawą jest też ze w lidze Hiszpanskiej gra 20 druzyn w Niemczech 18 więc to też jest na plus dla nich.
0
klitschko
Pomijasz najważniejsze fakty co że ogólnie tyle pomieszcza skoro az 9 stadionów w Hiszpani nie ma pojemnośći 30tys a nawet 2 nie osiągają 20 więc to bardzo obniża frekfencje gdy w Niemczech wszytskie maja 20 tys a zaledwie 3 stadiony nie osiądają 30. Druga ważna sprawa to populacja kraju Niemców jest 2 razy więcej niz Hipszpanów więc komu jest łatwiej zapełnić stadion i nabijać frekfencje?
Sądze że odpowiedź jest jasna i frekfencja nie stanowi o atakrycjności ligi.
0
Szkoda że Barcelona trochę zatraciła tą swoja forme chociaż by ze stycznia tak zapowiada nam się wyrównane widowisko po którym mam nadzieję uniesiemy puchar do góry.
0
obiektywniejade
To Alumunia tez nic nieobronil tylko w niego pilke kopneli.
0
Jego gra moze sie podobac ale jest on napastnikiem a jak wiadomo grajac taka taktyka jak teraz mial by on bardzo marne szanse sie przebic do skladu. Wedlug mnie zanim go sprowadzimy powinnismy sie bardzo dobrze sie zastanowic.
0
A ja bym im proponował aby przyszli na stadion i żywiołowo energicznie dopingowali niech wkońcu Camp Nou ożyje.
0
Przyznac trzeba ze Real nie stawai za bardzo na wychowankow. Zawodnicy z ich szkolek graja z powodzeniem w innych druzynach La Ligi. Zreszta niekazdy ma taka mlodziez jak Barcelona.Zreszta Real ma to do siebie ze woli wydawac miliony na znane gwiazdki taki charakter ich zespolu i tego niezmienia.
0
czarna wolga
W przypadku Negredo moze znaczenie ma tez to ze Real sprzedal go z opcja pierwokupu niewiem jak to bylo z Gourcuffem ale chyba byl wypozyczony a teraz jego transfer zostal definitywnie sfinalizowany.