fotohobby
Dołączył/a: luty 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Dobrze żarło, a umarło...
To tak pod kątem wyników klubów z Premier League w LM
1
@mildan1704 Jakoś bardziej wierzę w niemiecką piłkę.
Jak i w motoryzację :)
0
Po co nam Haaland, skoro zagrał jak 37-letni Lewy ?
6
Guardiola, jak ty mnie zawiodłeś....
Bez pomysłu, bez zaangażowania, bez jaj...
Fakt, faktem, że Real włączył swój farciarski tryb z LM - im wpadało wszystko (poza karnym), a Belg też wyciągał wszystko - jak strzał po beznadziejnej stracie tego młodzika z la fabryki.
Chyba teraz trzeba już liczyć na niemiecką precyzję :)
4
Haha, ManC chce zrobić, to co my w połfinale PK - przewalić awans w 45minut.
Jak się nie zorganizują w 2. połowie i czegoś nei wsadzą, to słabo ich widzę.
Dla nas pocieszenie - po takim meczu w CM biali grają padakę w lidze
4
@AlexDark00 Bo wszystkie wydatki idą przez budżet
A teraz pisowcy chcą zrobić dokładnie to, co uskuteczniali wcześniej, tuszując swoje długi - wyprowadzić te wydatki poza budżet.
A potem mają nadzieję przejąć teke premiera, mieć jeszcze trzy lata swojego prezydenta - hulaj dusza, piekła....
Warto przeczytać o tym genialnym pomyśle:
https://subiektywnieofinansach.pl/rewaluacja-rezerw-zlota-jesli-tak-to-po-prostu-dodrukujmy-pusty-pieniadz/
1
@AlexDark00
Batalie ? Może i batalie, ale ja piszę o efekcie - tańszy dom
Zakładasz że złotówka spadnie ? Znów mega inflacja ?
Biorąc pod uwagę ogłoszonego niedawno kandydata na premiera to w sumie dość prawdopodobne :)
Ale równie dobrze może spaść złoto.
11
@AlexDark00 "pamiętamy jak skończyli chociażby frankowicze"
Jak skończyli ?
Bo najpierw mieli tańsze raty, potem jakiś czas była histeria i w efekcie ugody z bankami.
Większość ludzi z kredytami we frankach po zakończeniu kredytu było do przodu, w stosunku do złotówkowiczów w tym samym okresie.
Zaś chytry plan prezydenta opiera sie na założeniu, że złoto będzie tylko drożeć.
A jak wojny się pokończą i pójdzie korekta ?
1
@lucca87 Mało było w tym sezonie drużyn, które zdominowały nas na boisku, ale Newcastle jest jedną z nich.
Nie bardzo potrafiliśmy grac naszą grę wczoraj.
0
@voitek Raphinha ? Tak, ale nie zrobił
0
@voitek Jakby był w rytmie meczowym, to pewnie by bez skurczów wytrzymał.
Poszedl do przodu, złapały go skurcze, nie wrócił
Ale przy bramce jego pozycję asekurował Rafa. Tylko krył na radar
13
Dzisiaj taktykę ustalał Wojtek.
Była laga na Lewego, na Raphinię, jedna chyba na Rashforda, generalnie w drugiej połowie, graliśmy bardziej prymitywną, wyspiarską piłkę niż Newcastle :)
2
@mint Dziś dobry mecz zagrał. Tzn Araujo.
W przypadku Czecha to deprecha konkretne, faktycznie
1
Powiem szczerze, że obrona dzisiaj miło mnie zaskoczyła, bo dawała radę. I gdyby nie te skurcze po rajdzie Araujo, i nieudane zastępstwo Raphinii to można byłoby dowieźć 0 z tyłu.
Joan - niefartowna interwencja przy golu, bo to było do wyjęcia i chyba on wie o tym najlepiej, bo był mocno zły na siebie
3
@Foesum I to bez żadnego padolino
0
Wynik lepszy niż, gra.
W rewanżu trzeba będzie podkręcic fizyczność do poziomu rewanżu z Atletico
17
Chłop musi teraz z Araujo pogadać, jaką pielgrzymkę wybrać...
0
@DonPancio
Ale co chcesz od Araujo ?
0
Co tam Totki z tym rezerwowym bramkarzem odwaliły ?
Podpadł trenerowi, że ten postanowił go spalić na Metropolitano ?
0
Z plusów - nie złamali się, podczas pierwszych 15 minut huraganowych ataków Newcastle
Z minusów - całkowicie bezzębni z przodu.
I najgorsze - nie bardzo jak jest zadziałać z ławki.
Rashford na 9 ?
1
Dużo będzie zależeć od pracy w pressingu przednich formacji i tego, ile akcji Newcastle przejdzie przez te zasieki.
Ronald - oby dziś jako nieoczywisty bohater Barcelony !
4
W akcie desperacji chcą złożyć mu propozycję objęcia pozycji trenera
13
@Norbiidolyamal Jak bandycki, to chyba Rudiger, nie Ronald.
Ronald dostaje po głupich faulach
1
Jak Flick wystawi Casado na PO to dla Ronalda jasny sygnał, że trzeba zbierać zabawki.
Tym bardziej, kiedy zewsząd słyszy się o prawdopodobnym transferze nowego ŚO
11
Ronald wchodzi do gry w ważnym meczu LM?
Stare, widziałem...
2
@MessiForeverTheBest Ale jednak to był wyznacznik wtedy i jest teraz
7
@fart Bycie politykiem w PL to jest cudowne zajecie. Można mówić jedno, robić drugie, a jak ci to wypomną to udawać, że to deszcz pada.....
A głupi lud i tak kupi
4
Dopiero teraz do mnie dotarło, że na 8 spotkań w aktualnej fazie LM w 6 występuje klub z Premier League.
I to nawet takie marki jak Newcastle i Tottenham...
Odjechali Europie strasznie
17
Najlepsza nauczka, jaką można było wyciągnąć, to taka, żeby po raz drugi nie spie.dolić dwumeczu w trakcie pierwszych 45minut.
Mam nadzieję, że bolesna nauka nie poszła w las...
6
@Terroriser Żadnego. Ale ja nie wchodzę w tematy, które mnie nie interesują.
Ty kliknąłeś, wszedłeś, wypełniłeś zadanie.