0

i tak jeszcze coś strzelimy :D głowy do góry :)

0

to w końcu dla kogo karny?

0

dla kogo karny?

0

najlepsze święta od... nie pamiętam:)

0

"FanRealu90
Jesteś chyba pierwszym(sądząc po nicku) kibicem realu który nie prowokuje pod każdym tekstem i nie obraża
Szkoda że jesteś dopiero pierwszym, ale lepsze to niż nasze barcelońskie (niestety) zero na rm.pl :) :/

0

Skora cała admniinistracja(mówi się że pochodzą od bogów Olimpu) stawia na wynik conajmniej pozytywny to tak właśnie musi być:)

0

Wy tak tylko o tym pele i pele ale... na boga ludzie kim jest pele przy messim?! to tak jak Zamorra i Casillas obydwoje świetni, ale w ogóle nieporównywalni ...
VeB:D



Messi i tak lepszy xD

0

"Wstydziłbym się takiego zwycięstwa w lidze"
Drodzy kibice realu! Mówi Wam to coś?

(28 kwietnia 2011r.)

0

Musze wam szczerze przyznać że w tym sezonie przed każdym meczem Blaraugany dosłownie ''drże''. Mam gigantycznego stresa i puls 10000/99999.
Właśnie dlatego tak kocham tę drużynę. zaraz po pierwszym gwizdku prawie zawsze po jej grze widać że mogę się już uspokoić.
VeB

0

Krzysiu?
Co?
Oglądam!
Co?
Real-barca!
A i tak 0-3
:)

0

To co?! Myśle że nasze chłopaki sprawią dziś świetny prezent swojemu trenerowi:)

0

Na razie bardziej potrzebny jest jakiś młody, utalentowany lewy obrońca.
Atak jest jest w porządku.
Przydałby się także młodziutki stoper który szkoliłby się przy puyolu a za jakieś 2-3 lata go zastąpił.
VeB!

0


Te 17 goli to też przypadek :)

0

weee 3-1 VeB :DD

0

super messi gol i 2 asysty:DDD

0

srry ze pytam ale mam wolnego neta i sport.pl mi siię nawet nie wczytuje może mi któś powiedzieć jaki wynik?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?