0

roberto ciekawe co wniesie

0

co to ma byc 3-2 a powino byc conajmiej 4-0

0

wy tez musicie odswiezac caly czAS

0

ciekawe jak bedzie z sevila

0

martino jest dobrym trenerem

0

dzieki

0

dacie linka

0

maaszczerano na obrone i klopot z glowy

0

wtf

0


minlimetry

0

kurde

0

brawo Neymar messi

0

dajcie linka na mecz

0

jeeet

0

dzieki

0

macie moze l strone z meczami na zywo

0

dobrze ze neymar w koncu w 1

0

Tottemcham klub się rozwija i tacy zawodnicy są potrzebni

0

żeby atletiko przegrało barca się w wzmocni

0

to było zajebiste ja mam henry koszulke to był mój idol i od niego zaczełam lubić barce

0

bo oni lekceważą przeciwnika myśla jak nastrzelaja w 1 to wygrali

0

gogo najlepszy piłkarz to david villa

0

ja 3-1 dla ciotek

0

dzieki

0

jak zrobić avatara

0

wiecie

0

wiecie ja avaatara zrobić

0

0

jak w avatara robicie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?