0

Jako kibic United liczę na takie losowanie : Barca - Real , Juve - Bayern a to dlatego by znowu nie było Hiszpańskiego finału, także obstawiam finał barca - bayern i waszą wygraną, pozdro

0

z tą trojką w ataku jaką macie to zwycięzca w tym sezonie LM może być tylko jeden, i nawet osobiście chciałbym byście to Wy zdobyli puchar w tym roku bo triumfującego 2 raz z rzędu Realu moje oczy nie zniosą

0

Witam, jako kibic United przyglądam się sporo grze Depaya w tym sezonie, transfer przez nas jest już na 90 % zaklepany, sam Holender powiedział że chce odejść i grać w United, teraz decyzja należy do LvG czy go chce, i nie zgodzę się z tobą że zmarnuje się jak Di Maria bo Depay to przede wszystkim zawodnik świetnie stojący na nogach i dosyć silny przystosowany do twardej gry w przeciwieństwie do Argentyńczyka, pozdrawiam ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?