0

aboutreka - szczescie sprzyja wlasnie lepszym i barca na przestrzeni tego sezonu sobie na to zasluzyla !!!!!!!!! Vamos Barca! =)

0

bojan !

0

No i dobrze robia zawsze liczy sie nastepny przeciwnik....

0

"Dodano: 2009-04-23 16:16:05, autor: FcBarcelona)fan

Mam takie przeczucie ze Barcelona dostanie lanie od don REALU Madryt, w Barcelonie ledwo co wygraliśmy(real miał 100% sytuacje)

Na Bernabeu bedzie jeszcze trudniej, mam nadziej ze dostaniemy mniej niż 4 do jaja.. A na nastepny sezon bedzie jescze trudniej gdy real pozyska nowych zawodników (ronaldo na 100% do tego kaka fabregas benzema dwóch młodych obrońców no i jeszcze do tego Zidane na dyrektora sprotowego MASAKRA) a my z naszym prezesem najwyzej 1 dobry transfer i nic wiecej.PZZDR"

Kocham te prowokacje dzieci neo , fanow Realu Madryt zamiast dawac te bezsensowne komentarze rodzice Ci internet powinni odlaczyc...

To co mowisz jest smieszne i widac ze nie masz pojecia o futbolu jak i ortografi.

0

No i pieknie Canal+ 2 i jechane ! Visca El Barca ! Musimy wygrac nie widze innej opcji

0

"Dodano: 2009-04-22 14:48:35, autor: FCB-kat

To jedyny zawodnik,który mógłby zastąpić Eto."

Moze jedyny to nie ale napewno godnie by go zastapil....

Co do Barcy to ManU nie ma z nami przy obecnej formie szans :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?