O sobie

  • Zainteresowania Sport, freestyle football, piłka nożna
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho,
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od Czasów Ronaldinho

Statystyki

  • Dni w serwisie 5257
  • Liczba komentarzy 3
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Ja bardzo chcialbym zobaczyc Neymara w Barcelonie. Jest szybki zwinny nie boi się dryblingu i pięknie podaje "na czyste pola"- wg mnie idealnie pasuje do Barcelony.

0

Tello i Cuenca mieli juz wczesniej propozycje od innych zespołów (np. Espanol) gry w podstawowym skladzie, ale odmowili, bo ich marzeniem jest gra w Barcelonie. Widac ze pasują do Barcy i dobrze się w niej czują. Pep rowniez darzy ich zaufaniem i coraz bardziej się do nich przekonuje. W poprzednim meczu z Valencią po wejsciu Tello i Thiago w koncowce meczu Barca miala znacznie wiecej sytuacji podbramkowych. W kolejnym meczu ligowym z Realem Sociedam Pep od początku wpuścił "młodzików" i to bylo dobre rozwiązanie. Co prawda brak im doswiadczenia, ale widoczny jest ich wielki potencjał i wielkie możliwości- Pep nie bedzie chciał tego stracic. Wydaje mi sie ze do tego transferu nie dojdzie, napewno nie w najbliższym okienku.

0

Uwazam ze kazdy ma slabsze momenty, tak tez wedlug mnie jest z Messim. Jest świetnym pilkarzem!

Zobacz wszystkie

0

Uwazam ze kazdy ma slabsze momenty, tak tez wedlug mnie jest z Messim. Jest świetnym pilkarzem!

0

Tello i Cuenca mieli juz wczesniej propozycje od innych zespołów (np. Espanol) gry w podstawowym skladzie, ale odmowili, bo ich marzeniem jest gra w Barcelonie. Widac ze pasują do Barcy i dobrze się w niej czują. Pep rowniez darzy ich zaufaniem i coraz bardziej się do nich przekonuje. W poprzednim meczu z Valencią po wejsciu Tello i Thiago w koncowce meczu Barca miala znacznie wiecej sytuacji podbramkowych. W kolejnym meczu ligowym z Realem Sociedam Pep od początku wpuścił "młodzików" i to bylo dobre rozwiązanie. Co prawda brak im doswiadczenia, ale widoczny jest ich wielki potencjał i wielkie możliwości- Pep nie bedzie chciał tego stracic. Wydaje mi sie ze do tego transferu nie dojdzie, napewno nie w najbliższym okienku.

0

Ja bardzo chcialbym zobaczyc Neymara w Barcelonie. Jest szybki zwinny nie boi się dryblingu i pięknie podaje "na czyste pola"- wg mnie idealnie pasuje do Barcelony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?