filipinaikos
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Lubin
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
pozytywny ?:) chyba negatywny hehe
0
radzinxfcb nie dotknęła tylko na powtórkach ewidentnie było widać ze złamana. Ciesze się ze jesteś optymistą i nie chcesz wierzyć w tą kontuzje ale tutaj nie masz racji (twoje zaczepki są całkowicie niepotrzebne bo nie miałem na celu urażenia twojej dumy). Jedyne na co możemy liczyć to to, że kość wróciła na swoje miejsce(brak otwartego złamania). W przeciwnym wypadku od 4-6 miesięcy przerwy chyba że wierzymy w cuda takie jak Maradona, który po 3 miesiącach wybiegł na boisko !
0
http://www.cricbeat.com/2011/12/david-villa-broken-leg-video-vs-al-sadd.html
Link do sytuacji. Kto nie wierzy niech się przyjrzy !
0
radzinxfcb na powtórce idealnie było widać jak się noga wygieła więc przestań się wymądrzać...
0
mecz rozstrzygnięty a na finał się przyda :)
0
http://www.mundodeportivo.com/20111215/fc-barcelona/villa-se-lesiona-contra-el-al-sadd_54241127520.html
Napisali, że prawdopodobnie doznał złamania kości piszczelowej...
0
Bercix965 własnie tez sie zastanawiam jak to jest bo nie tylko on ma 23. Jeffren 23, Diego Capel 23, Mata 23... Moze ktos wyjasnic o co chodzi ?
0
prima aprilis ;)
0
szkoda ze dajecie sie na to nabrac bo dzisiaj chyba jest prima aprilis hiszpanski... :)
0
wrzesiek ma racje lepiej go wypozyczyc gdzies do klubu z La Liga wtedy bedziemy miec odpowiedz czy jest wystarczajaco dobry na gre dla Blaugrany
0
: Barcelonista87
z tą wiedzą to bym Ci sprawił miła niespodzianke... A co do meczów Barcy to ogladam kazdy mecz od dawien dawna tylko bez polskiego komentarza... Ogólnie to nie pierwszy mecz w którym nie mogę słuchać orłowskiego tylko, że wczesniej zachowywałem to dla Siebie...
0
Ibracadabra i wszystko jasne hehe ;) Ale messi też co dał laleczke... :D
0
co najbardziej mnie drażni to głos tego komentatora co nie wymawia "R". Totalny przykład kibica "Realu"
0
Coś czuje że Titi jeszce jeden prezent nam podaruje :D
0
wypowiedz Titiego... "W piątek, kiedy to wszystko się nasiliło, byłem bardzo poruszony. Pomimo tego co się stało czuję, że zawiodłem. Nie chcę zawieść ponownie mojego kraju - przyznał kapitan "Trójkolorowych..." "...Oczywiście nie powinienem tak zrobić, ale szczerze przyznam, że to była niekontrolowana sytuacja. Dzień po tym meczu czułem się bardzo samotny".
0
gdybac to Ty sobie mozesz... Teraz na niego narzekasz a ja czuje ze z Realem bedzie pierwszoplanowa postacia... Mozesz go nie lubiec ale jest czescia histroii tego klubu bo zdobyl tryplet i z messim i eto'o prawie pobili rekord strzelonych bramek. I kiedy bedzie sie wspominac tamten sezon to wymieniany bedzie jako jeden z pierwszych ojcow sukcesu... Tyle na ten temat. Visca el Henry !!!
0
brawo dla autora tego tekstu... "PRAWDZIWY KIBIC BARCELONY". Nie osmieszajcie sie bo reka to nie bramka i taka jest prawda. Zizou wielki pilkarz i wielki autorytet a w finale MS w 2006r co zrobil ? Moim zdaniem to byla hanba a nie ta smieszna reka...
0
gadacie farmazony a jakby to byl mecz barca real to by kazdy sie cieszyl... Taka jest pilka czyli nieprzewidywalna a pomylki sedziego sie zdarzaja... Pozdro dla Titiego i gratuluje awansu. MŚ by duzo stracily gdyby nie znalazla sie tam Francja.
0
Titi Zostan jestes wielki :)
0
Brawo Pep jednak potrafisz uszanowac slowo zawodnika :)
0
MESSI hahaha :D
0
czemu tak u nas nie strzelal ?;/
0
Andres Jesteś kozakiem jakich mało !!!!!
0
Titi powtorzy wyczyn !!!!! hehehe ;)
0
Titi tylko marzy o tym finale bo to jest jego marzenie wiec watpie zeby Pep go posadzil. To jego mecz i on go nam wygra zobaczycie :D Visca El Barca :)
0
KOCHAM BARCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WIERZYLEM DO KONCA :D
0
Ci komentatorzy z c+ niech ida komentowac swoj kochany real bo to tak ewidentnie widac ze masakra. A ten co nie wymawia "R" to tragiedia przez duze T
0
scala sorka przeskoczyl mi koment i mial byc do kintalreal
0
scala juz nie osmieszaj sie i nie gadaj ze trener z polskiej ligi bo cos takiego dokonal !!!!!!!!! Jakos Ryjek w tamtym sezonie mial identyko sklad tylko nie bylo daniego i jakos wiekszosc remisow i czeste porazki ze slabiakami :(
0
Kazdy narzeka na Valdesa a nikt nie pamieta jak np wybronil pare setek Realu... Buffon nie odejdzie bo jest praktycznie legenda Juventusu a Cech juz chyba troszke sie wypalil...(Po jego bledach Czechy odpadly z grupy na ME)