0

Jesli znowu w srodku pola zagra gomes itak rakitic to nie ma szans

0

3-1 messi messi suarez- torres

0

za martino maja wiecej wolnego niz przez ostatnie lata laczne razem

0

w sumie za alvesa tez adriano moglby zagrac tez ma uderzenie jak i technike

0

3-0....

0

valdes_ alba-pique-puyol _busquets-xavi _iniesta-messi-fabregas-alves(sanchez z poprzedniego meczu) _villa

0

milan jako ze to wlosi bd stali w 11 w bramce norma

0

nawiazujac do wypowiedzi masiara to transfery : to

VIlla . Silva -FC Valencia

fabregas - arsenal

bramkarz ? po co bramkarz ...na lawke taki jak buffon adler !? nie zgodza sie na grzanie lawki a valdes broni wspaniale !:)

0

maxwell no i oczywiscie Busquets zasluzyli na lepsza ocene moim zdaniem Busquets 8 maxwell 6

0

Bohaterowie 1 polowy wedlug mnie to :

ARSENAL : Almunia

BARCELONA : Busquets

....szkoda ze Fabregasa zabraknie na CAMP NOU ;/

0

wydaje mi sie zetoure ii abidal zagraja od 1 minuty :)

0

Fabregas i Silva (Ribery) bd bardzo potrzebni....trzeba ich pozyskac w tym okienku kurede

0

Valdes - Maxwell.Milito.Dmitro.Puyol.-Busquets.Iniesta . Xavi- Henr(pedro).IBra. MEssi mysle ze wyjda w takim skladzie i bd 2-0 :)

0

ja chce silve !!! xDD

0

Vidic :P

0

Dawid Silva moglby sie przydac :)

0

bedzie chodzil :)....lepszy niz abidal ...

0

...a za tydzien bedzie info: Villa juz wie gdzie zagra,wlasnie przed chwila powiedzial swojemu agentowi, ze zmienil zdanie i zagra na Wyspach a klubem ktory wybral jest Manchester bo od dziecka chcial tam kopac.ludziska obudzcie sie.tydzien temu Madryt tylko i wylacznie a teraz Barca a co za tydzien?

0

ja to bym normalnie go tam puścił....nie wychodzilo mu w tym sezonie

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?