1

Mógł być, jak sam napisałeś.

0

może "why"?

0

Ma ktoś jakąs dobrą transmisję?

0

Myślę, że mecz będzie bardzo wyrównany. Real jest w bardzo dobrej formie.

0

Niczego nie zgubił. Wracał po poważnej kontuzji.

0

nieeesamowite rzeczy.

0

co się dzieje z Iniestą?

0

wciąż jest, tylko już nie trenerem Barcy,

0

Najważniejsze, żeby się wyleczył. Nie ma co ryzykować zbyt szybko, jeśli znów ma mieć kontuzję. Ale skoro tylko jest taka możliwość, nie narażając go na kolejną kontuzję, to niech wraca!

0

Chyba Hitlera nie widziałeś.:)

0

Jego kontuzje są prawdopodobnie spowodowane tym, że po prostu w poprzednich latach był zajeżdżany. Mam nadzieję, że w końcu zejdzie z niego ta passa i znów będzie zachwycać.

0

Alves mistrzem.:D

0

Dobry mecz Barcy, mimo wszystko trzeba przyznać, że sędzia nie był w pełni obiektywny. Ale wygraliśmy! Visca el Barca,

0

macie jakąś transmisję, żeby była dobra jakość?

0

no właśnie ciekawe.. Ale to raczej Valdes Xaviemu.:)

0

Man of the match: Marc Bartra.:)

0

Powinni grać: Sergi Roberto, Tello, Song..

0

Za Pedro - Tello. I lepiej, żeby zagrał Song.:)

0

Niezła prowokacja. Ale nie zadziała tuu.

0

Zapewne miało być, że 'Warto przypomnieć, że wtorek Brazylijczycy zmierzą się w Bostonie z reprezentacją Portugalii (i) Cristiano Ronaldo.'

0

* niż Iniesta

0

Dokładnie :)

0

Valdes - mega! Messi- wreszciee wrocił.

0

Nie, nie tylko ciebie.

0

Wielki człowiek.

0

Neymar zamiast Pedro.

0

Oglądnie? Obejrzy*

0

oj nie zauważyłam.

0

A co z Casillasem? ;o

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?