fcmichal
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
kielczewo
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
heeel
jak dla mnie Hiszpania 8 - reszta swiata 3
0
polcio7
Kolumb przy Tobie wysiada :)
Jak ty to odkryłeś?????
0
nie dziwi mnie ze w madrycie osiagnał jeszcze wieksza przewage. W koncu tam nie nawidza Messiego
0
Glob3r
Twoje pierwsze zdanie najlepiej obrazuje niektórych na tej stronie.
A ci co się podniecają tymi 30 bramkami to niech lepiej dadzą sobie spokój bo nawet Jeleń przy tylu okazjach strzelił by więcej
0
Ale czy wy nie rozumiecie że Eto za rok odszedłby za darmo i 45 mln nie wystarczyłoby ani na Ibre ani na Ville ani na żadnego klasowego napastnika a chyba lepiej dla Barcy jak już w tym roku zamieni Eto na Ibre bo napewno jest lepszy
0
To jak was te wszystkie spekulacje wku******* to po co je czytacie
0
Przecież jak przechodził do Arsenalu to mówił że spełnia sie jego marzenie no ale wtedy jeszcze nie wiedział że po roku będzie musiał oddawać 50 % swoich zarobków
0
Nie wiem dlaczego ale mam wrażenie że to będzie drugi Fernando Torres
0
jeszcze miesiąc i będzie więcej odcinków niż w "Moda na sukces"
0
I takich piłkarzy powinna ściągać Barcelona a niewielkie gwiazdy dla których liczą sie tylko pieniądze
0
Najpierw to niech kupią Ville a potem sprzedadzą Eto bo jak zrobią odwrotnie to Valencia jeszcze podniesie cene bo i tak będziemy musieli go kupić bo nikt inny nie został
0
sonny 24
asenjo nie przyjdzie jak jest valdes bo on ławki nie chce grzać
a do tych twoich 3 zawodników dorzucił bym jeszcze Mascherano
0
zuzka
"Ja reprezentuję grę zespołową, a te wyróżnienia są dla ludzi, którzy całkowicie zmieniają losy meczu. Dlatego też jestem przyzwyczajony, iż nie otrzymuję w tych plebiscytach wiele głosów"
I właśnie dlatego xavi raczej nie zdobędzie tego tytułu chociaż też bym bardzo chciał
aha i nikt nie chce żebyś zmieniała zdanie bo po to jest to forum żeby każdy mógł wyrazić swoją opinie
Pozdrawiem:)
0
zuzka
ale zlotej piłki nie rozdawają tym którzy już mogą nie miec okazji jej zdobyć i wątpie żeby xavi ją dostał bo iniesta napewno rozegrał lepszy sezon i chociaż xavi jest kluczową postacią w naszym zespole to i tak tej nagrody pewnie nie zdobedzie
0
najbardziej mi sie podobało zakończenie u Szpakowskiego
"kiedy Liverpool przegrywał z Milanem 3-3"
0
Jeśli Liverpool go chce to najlepiej na wymiane z Torresem i Barca mogla by nawet dopłacic 20 mln ale to jest tylko moje marzenie które nigdy sie nie spełni :(
0
aż mi sie łezka zakręciłajak obejrzałem jeszcze raz ten filmik
0
tai-sho
nie dość że nie mogli go przejść to jeszcze sami nie dali rady go zatrzymać
0
I bardzo dobrze
Jak sprzedamy Valdesa i kupimy Asenjo to pewnie zyskamy pare milionów a poziom tych dwóch bramkarzy jest podobny
0
fcbslawek13
a kto go chce sprzedawać
0
szmeto
zgadzam się z tobą w 100%
Lepiej dołożyć do Eto 20 mln bo jak za rok odejdzie za darmo to bedzie trzeba wyłożyć 50 mln na jakiegos dobrego napastnika tym bardziej że Ibra jest dużo lepszy od Eto
0
dajcie mu jeszcze spodenki i już jest nasz :)
0
prodigy
tych szans na transfer wogóle nie było tylko gazety sobie coś wymyśliły
0
shanhaevel
wiem że real nie jest najsilniejszy ale jak by Perez się nim zainteresował to Toni wychwalał by real a nie barce
0
Barcelona "jest najsilnejszą drużyną na świecie", a fakt, że trener Pep Guardiola zainteresował się jego osobą jest dla niego "komplementem".
Ciekawe co by mówił jak by Perez był nim zainteresowany
Frajer i tyle
0
Wszyscy chcą YaYa i każdy płaci za niego śmieszne pieniądze
"Chciałbym pewnego dnia zagrać w WIELKIM klubie z moim bratem Kolo"
Wyraźnie powiedział że chce grać w wielkim klubie a więc nie ma mowy o zmianie klubu
0
A ja podczas meczy chyba z dwa razy go wyzywałem dlaczego nie strzela
PRZEPRASZAM :)
0
Keita na lewej mi odpowiada ale Toure powinien zagrać w środku a z tyłu Caceres
0
mipi
jestem ciekawy czy ty tak cały czas wierzyłeś w Pepa a szczególnie na początku sezonu
0
Pinto prezentował przyzwoity poziom ale denerwowały mnie te podania do obrońców. Nieraz odnosiłem wrażenie jak by nie umiał wybić piłki bo nawet jak w pobliżu był przeciwnik to on i tak podawał do obrońcy który pod presją wybijał piłke