fcbszklany
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Jaroslaw
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
BAN!
mod
0
A ja sie zapytam czemu w tym sezonie tak malo gra Silvinho a probuje sie Puyola na nienaturalnej dla niego pozycji.....dziwne to jest dla mnie
0
Jak Eto`o wiadomo ze strzela i chwala mu za to ale mi chodzi o Henryego w tym sezonie bo ma calkiem niezle statystyki :) jak gra to dosyc czesto strzela
0
Ale mecze tylko w tym sezonie mi chodzilo :D
0
Mam takie pytanie do tych co lubia sie bawic w statystyki itd :)
Ile bramek ( i w lidze i w reprezentacji) strzelil Henry i w ilu meczach zagral :)
Z gory thx za info
0
Widac Pep sie serio obawia Almeri bo wystawil nasz najlepszy obecnie sklad i dobrze bo Almeria nie jest chlopcem do bicia
0
Popieram pytanie co robi Ronaldinho na tej liscie? chyba tylko za zaslugi z poprzednich lat....
0
Moze mi ktos powiedziec ile minut (mniej wiecej) na boisku spedzil Martin Caceres ( w Barcelonie) ? Wydaje mi sie czy od poczatku sezonu o ile pamietam to bardzo malo cos kolo 30
0
Wiekszosc go nie lubi bo sie stara grac pod publike czesto symuluje ale gra bo chce byc idolem nastolatek pieknis.....
A Messi gra bo to kocha chce sie uczyc i gra dla druzyny
0
Niby CR zagral dobry sezon ale na Euro nie pokazal za duzo a czesto bywalo tak ze to ci co zagrali dobrze na duzej imprezie wygrywali
Nie zdziwie sie jak bedzie tak
1. Xavi ( dobry sezon + swietne euro)
2. Messi (dobry sezon + dobre IO ale euro sie raczej bardziej liczy wg mnie)
3. CR ( dobryy sezon ale euro juz gorsze)
0
Gdzies w grudniu z tego co pamietam sie rozdaje ta nagrode
0
Jak to cos dostanie zlota pilke to bedzie zal w czystej postaci ze tak to ujme......Messi powinien dostac ta pilke i tyle...
0
Prawda jest taka ze Messi jest lepszy juz od Maradony i Diego jest poprostu zazdrosny ze ktos moze mu zgarnac tytul najlepszego a ze grac juz nie moze to proboje "oczerniac" Leo w wywiadach i takie jest moje zdanie na ten temat
0
Tak juz rozpaczajcie tak......lekki uraz = taki co sie da go wyleczyc w kilka dni i nie wierze ze messi nie zagra......a jakbyscie grali czasem w pilke to byscie wiedzieli ze takie cos sie zdarza :) ja gram to wiem :D:D:D
0
Akurat zdanie rodaka nie dziwi bo lepiej zeby to Argentynczyk wygral dla niego niz ktos inny....
CR7 trzeba nauczyc ze nie on tylko jest "super" i ze on jest oh jaki piekny.....
Jezeli Zlota pilka powedruje dla Ronaldo to bedzie pochwala sztucznego futbolu mozna rzec bo Ronaldo robi sztuczki itd pod publiczke .....wiem ze mial dobry sezon itd ale jak dla mnie nie powinien dostac tej pilki
Jesli pilka powedruje do Messiego bedzie to wg mnie najwlasciwsza decyzja bo bedzie w rekach super pilkarza skromnego ktory chce pracowac i sie rozwijac
A Xavi? Jesli wygra to sie zdziwie bo on nie gra az tak efektownie jak Messi czy CR7 ale robi swoje i to mi sie podoba
0
Moze Yaya ma jakies problemy czy cos nie wiemy dokladnie co sie z nim dzieje ale prawda jest taka ze jesli Yaya jest dobry ( a g mnie jest) to predzej czy pozniej wygryzie ze skladu Keite
Mnie zastanawia czemu Martin Caceres tak malo gra
0
Krol lew rlz i tyle :D ja sie m.in wychowalem na tej bajce :D
0
Nom dokladnie gosciu wyglada jak diabel :D juz to mowilem przy jego prezentacji ale nikt nie sluchal :D
0
Ale mozna by bylo zrobic tak ze kupimy go w tym lecie za te 60baniek ale bierzemy go do skladu np jak odejdzie jakis napadzior :) o ile si enie myle Real tak zrobil z Garayem :D
0
Nom marnuje sie.....przeklete lewe skrzydlo......gdyby gral od poczatku na srodku i mial nieco wiecej szczescia w zyciu dzis bysmy mowili ze jest gwiazda Henry z Barcelony a nie z Arsenalu
0
Sory ze glupio pytam ale Caceres nie gra bo kontuzje ma czy poprostu Pep woli Pique i jego wystawia zamiast Martina?
0
Jaki remisik o czym ty mowisz czlowieku?:D
Liczy sie tylko i wylacznie WYGRANA !!
0
Po tym co tu widac to mi bardziej Henryego przypomina niz Eto`o ale dla mnie to dobrze bo mi sie bardziej podoba Titi ( jako pilkarz nie facet zeby skojarzen nie bylo :P)
0
Wy wszyscy patrzycie w przeszlosc i zyjecie tym co bylo ( czyt ze w Arsenalu BYL najlepszy ) tu jest jednym z wielu i gra DOBRZE bo bez niego np tego polfinalu Copa del Rey by nie bylo a skoro okazal sie najlepszym strzelcem to czmu nikt nie narzeka na innych ktorzy okazali sie jeszcze gorsi?!
Henry jest wielki i bez niego nasza gra byla by jeszcze slabsza
0
Dokladnie......Guardiola obiecal Titiemu srodek ataku i nic nie dostal z tego .....
Wszyscy mowia ze Henry za czasow Arsenalu schodzil nieco z lewego skrzydla i strzelal z prawej nogi i to bylo dobre......tak jest tylko u nas jest nieco bardziej pod linia a tam byl blizej pola karnego......
Dobrze by bylo jakby zrobili system 4 3 1 2 z Messim cofnietym i na srodku pola za napastnikami.....wtedy mialby miejsca i moglby schodzic i do lewego i do prawego skrzydla
0
" Benzema się nie nadaje, kolejny francuz który nie będzie potrafił strzelać bramek dla Barcy,"? Racja Abidal nie strzelil za duzo vranej dla nas
0
stecu666 ta a potem do 2 ligi co?:D
0
Nie wiem jak wy ale ja tesknie za nim :) Przyzwyczailem sie do niego na naszej lawce....a w milanie moglby sobie poradzic (skoro udalo mu sie u nas czemu u nich mialoby sie nie udac)
0
Ta cala sytuacja mi przypomina sytuacje w Polsce..... miala byc odnowa moralna a jak sie skonczylo wszyscy wiedza..... tak samo tu w pre sozonie bylo dobrze to czemu teraz nie moze byc tak dobrze (czyt skutecznie)?.......ocknijmy sie wkoncu i zacznijmy wygrywac bo sie obudzimy z reka w nocniku ...
Dalem kredyt zaufania Pepowi i tej druzynie i najwyzszy czas zaczac go splacac a wynik z Wisla to troch za malo jak dla mnie..... mam nadzieje ze na silniejszy Sporting sie lepiej postaraja i zacznal grac dobrze do konca sezonu
0
Fajnie bylo by go miec ale wlasnie on chyba poki co nie odejdzie w ziemie albo w lecie.... a szkoda bo talent ma nie przecietny i te 60mln za niego to nawet nienajgorsze kwota :)