Był kontakt przez który noga zakroczna wytrącona z linii biegu uderza w wykroczną. Anelka się przewraca. Jeśli dalej uważasz że Abidal dostał czerwo za nic to nie mam pytań :D
Barcelona: Valdes - Alves, Bartra, Pique, Alba - Xavi - Busquets - Iniesta - Pedro, Messi, Sanchez
Sklad na pierwszy z dwoch pamietnych meczow. Na drugi z niewielkimi zmianami. Teraz przeczytaj sie jeszcze raz, klupnij w czolko i idz spac. Pozdrawiam
Olórin001 - czlowieniu, to nie jest liga podworkowa ze bede gral z tym i tym bo to moi koledzy. To jest biznes, z ktorego ogromu nie zdajesz sobie sprawy. I gratuluje ze wiesz co mysli i czego chce Ribery.
sopelinho - inaczej to odbierasz bo jestes kibicem barcelony i oczywiscie szanuje to. Ja nie jestem ich kibicem ani manchesteru. Poprostu jako fan pilki noznej oczekiwalem ladnego widowiska, ale niestety sie zawiodlem. Podkreslilem ze to moje subiektywne zdanie i powinienes je uszanowac a nie wypisywac suche teksty w stylu "jajco nie kibic"
Twoja sprawa Hering. Widze ze czytujesz "Fakt" :) Dlaczego przytaczasz mi definicje ze slownika PWN ? Nie jestes na tyle bystry zeby odpisac mi wlasnymi slowami ? Definicji argumentu ucza juz w podstawowce, ale nie martw sie jesli tego nie pamietasz - w gimnazjum bedziesz to powtarzal ;) Wracajac do tematu
1. Ťfakt lub twierdzenie przytaczane dla uzasadnienia lub obalenia jakichś tez lub decyzjiť
przytoczylem miedzy innymi argument dlaczego kartka dla messiego byla sluszna, ale jesli nie dostrzegasz tego to mi przykro. Z drugiej strony przepraszam jesli slowo "dzieci" Cie urazilo, ale czytajac co poniektore wypociny nie przychodzi mi do golwy inne okreslenie.
Henremu nie bylo latwiej opuscic stop do ziemi ? Moze wtedy poturbowalby Buttowi tors, ale za to nie zafundowalby mu do konca zycia blizn na twarzy. Wogole jak skomentujesz fakt ze Henry po starciu z Buttem nie okazywal zadnych skutkow zderzenia by po chwili i po zorientowaniu sie w sytuacji chwycic sie za zebra i teatralnie zwijac sie z bolu ?
Pospiesznie wyprowadzam Cie z bledu. Nie wyzywam Henrego od chamow lecz nazywam tak jego zachowanie natomiast zgodze sie ze krytykuje Messiego bo mam do tego podstawy, a to ze jest czescia jednej z najlepszych druzyn europy mi tego nie zabrania.
Moyart - jesli Twoje wypowiedzi maja sie ograniczac tylko do obrazania mojej osoby to chyba lepiej zebys nie zabieral glosu w tym temacie bo jeszcze Ty mozesz zarobic bana. I powtarzam raz jeszcze ze nie umniejszam zwyciestwu Barcelony tylko komentuje konkretna sytuacje.
Zuzka - jaki sposob przedstawiania argumentow jest wg Ciebie odpowiedni ? Do "dzieci" i "chama" odnioslem sie wyzej. To bardzo mile ze jednak umiesz dostrzec wartosci innych pilkarzy a nie tylko tych z Barcelony. Pozdrawiam
g0ral - nie wnosisz nic do tematu wiec nie skomentuje Twojej wypowiedzi.
Komentarze
0
Był kontakt przez który noga zakroczna wytrącona z linii biegu uderza w wykroczną. Anelka się przewraca. Jeśli dalej uważasz że Abidal dostał czerwo za nic to nie mam pytań :D
0
Masz wywiad w którym Abidal potwierdza że faulował, ale to nie wystarcza.
Do końca świata będzie funkcjonować legenda że Anelka sam się sfaulował :D
0
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/abidal-po-meczu-z-chelsea-to-byl-dobry-faul/zz48w
Anelka był faulowany...
0
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/liga-mistrzow/abidal-po-meczu-z-chelsea-to-byl-dobry-faul/zz48w
Proszę nie powielać kłamstwa i legendy jakoby Abidal nie faulował Anelki. Pozdrawiam.
0
Barcelona: Valdes - Alves, Bartra, Pique, Alba - Xavi - Busquets - Iniesta - Pedro, Messi, Sanchez
Sklad na pierwszy z dwoch pamietnych meczow. Na drugi z niewielkimi zmianami. Teraz przeczytaj sie jeszcze raz, klupnij w czolko i idz spac. Pozdrawiam
0
Olórin001 - czlowieniu, to nie jest liga podworkowa ze bede gral z tym i tym bo to moi koledzy. To jest biznes, z ktorego ogromu nie zdajesz sobie sprawy. I gratuluje ze wiesz co mysli i czego chce Ribery.
0
sopelinho - inaczej to odbierasz bo jestes kibicem barcelony i oczywiscie szanuje to. Ja nie jestem ich kibicem ani manchesteru. Poprostu jako fan pilki noznej oczekiwalem ladnego widowiska, ale niestety sie zawiodlem. Podkreslilem ze to moje subiektywne zdanie i powinienes je uszanowac a nie wypisywac suche teksty w stylu "jajco nie kibic"
0
Twoja sprawa Hering. Widze ze czytujesz "Fakt" :) Dlaczego przytaczasz mi definicje ze slownika PWN ? Nie jestes na tyle bystry zeby odpisac mi wlasnymi slowami ? Definicji argumentu ucza juz w podstawowce, ale nie martw sie jesli tego nie pamietasz - w gimnazjum bedziesz to powtarzal ;) Wracajac do tematu
1. Ťfakt lub twierdzenie przytaczane dla uzasadnienia lub obalenia jakichś tez lub decyzjiť
przytoczylem miedzy innymi argument dlaczego kartka dla messiego byla sluszna, ale jesli nie dostrzegasz tego to mi przykro. Z drugiej strony przepraszam jesli slowo "dzieci" Cie urazilo, ale czytajac co poniektore wypociny nie przychodzi mi do golwy inne okreslenie.
Henremu nie bylo latwiej opuscic stop do ziemi ? Moze wtedy poturbowalby Buttowi tors, ale za to nie zafundowalby mu do konca zycia blizn na twarzy. Wogole jak skomentujesz fakt ze Henry po starciu z Buttem nie okazywal zadnych skutkow zderzenia by po chwili i po zorientowaniu sie w sytuacji chwycic sie za zebra i teatralnie zwijac sie z bolu ?
Pospiesznie wyprowadzam Cie z bledu. Nie wyzywam Henrego od chamow lecz nazywam tak jego zachowanie natomiast zgodze sie ze krytykuje Messiego bo mam do tego podstawy, a to ze jest czescia jednej z najlepszych druzyn europy mi tego nie zabrania.
Moyart - jesli Twoje wypowiedzi maja sie ograniczac tylko do obrazania mojej osoby to chyba lepiej zebys nie zabieral glosu w tym temacie bo jeszcze Ty mozesz zarobic bana. I powtarzam raz jeszcze ze nie umniejszam zwyciestwu Barcelony tylko komentuje konkretna sytuacje.
Zuzka - jaki sposob przedstawiania argumentow jest wg Ciebie odpowiedni ? Do "dzieci" i "chama" odnioslem sie wyzej. To bardzo mile ze jednak umiesz dostrzec wartosci innych pilkarzy a nie tylko tych z Barcelony. Pozdrawiam
g0ral - nie wnosisz nic do tematu wiec nie skomentuje Twojej wypowiedzi.
0
Haha ! :D Wczoraj priorytet, dzisiaj juz przecietniak... Niezla komedia %-)
0
Widze Panie Hering ze w Panskim przypadku lepiej jest rzucac zalosne obrazy aniezeli odniesc sie do moich argumentow. Przykro mi z tego powodu...
I gdzie ja napisalem ze barca nie jest dobra i ze ktos jej tam do piet dorasa ? Nie odbiegajmy od tematu...