0

BAN!

mod

0

no właśnie nie wiem tego... mi się wydawało, że zawsze po ostatnim meczu w sezonie ... bo by tak z tym pucharem jeździli za Barcą? ;d

ale oby dzisiaj mogli podnieść i zamknąć sprawę ligi ;]

Vamos BarÇa !!!

0

zapraszamy i czekamy z niecierpliwością na Osasunę Pampelunę! :D:D

ale Pep raczej wystawi i nawet na pewno na ten mecz rezerwy bo mistrzostwo będzie już zapewnione ;] Hleb się zareklamuje dla swoich przyszłych pracodawców, Bojan pogra, Jorquera, Pinto

0

http://videos.sapo.pt/iQsZp0zZu7lNcADW9pdz

zobaczcie jak Anelka potyka się o własne nogi!!!!!

lewą nogą zahacza o prawą łydkę ! ;];];];]

0

doskonały artykuł

0

Ribery + zawalisty lewy obrońca ... cóż chcieć więcej?

0

Ribery będzie grał co drugi mecz na przemian z Henrykiem

0

jejkuuuuuuuuu!!! a co?!?!? w ManU wszyscy zdrowi co do joty? :((((

0

ej ludziska! Andrzejowi należy się 10 jak nic ! za takiego gola? i tak ważnego? czysta dycha ode mnie ;]

0

o z atletami.. jejku ale w lidze! w premiership ! nie w Champions League gdzie do meczu przyjmuje się całkiem inną taktykę!

...ej no to my mówimy o bieżącym sezonie i właśnie porównaj sobie obronę Chelsea, a Arsenalu ... przepaść ... bardzo ciekawy jestem jak grałby ten twój kochanek Ronaldo w dwumeczu ligi mistrzów (nie w Premier league) z taką Chelsea. Nie wiem czy zauważyłeś, ale kiedy Messi dostawał piłkę od razu nie biegło do niego 2 czy 3... ale pięciu zawodników i to z każdej strony go okrążali więc jak miał błysnąć w tym meczu? Wystarczy, że błysnął z realem, w meczu w ktorym kazdy skazywał Barce na porażke ...

0

ej nie będzie takiej obrony i nie może być takiej!!!!! Toure się nie nadaje na stopera! widziałeś z jaką łatwością go Anelka wyprzedzał czy też Drogba? Jest mało zwrotny a piłkarze ManU są zwrotniejsi niż Chelsea

ja bym dał parę stoperów: Pique i Puyol

Sylvinho lewa , Caseres prawa Toure absolutnie z ManU na obrone! Absolutnie! on jest pomocnikiem defensywnym i tam jest jego miejsce... i broń Boże oby nie Busquets ... aaa... i miejsce Iniesty jest w pomocy! koniec kropka!

0

już nie dawajcie banów tym co z Capsem pisali bo to wielki wieczór!!

Coś pięknego! Coś pięknego!Coś pięknego!Coś pięknego!Coś pięknego!

Nie wierzę!

0

czego trwożycie się ludzie małej wiary?

Barca wygra !!!!!!! ;)

0

a ja się boję najbardziej i zapewne mnie będą dreszcze brały przy wrzutkach ze stałych fragmentów gry oraz rzuty rożne dla Chelsea!

0

jeżeli oczywiście nie będą stosować ponownie taktyki ''zamurować bramkę''

0

Chelsea się odkryje = podzieli los Realu ... niestety każdy kto zna się na piłce nożnej wie o tym w głębi ducha

0

najlepsi dzisiaj

Messi, Iniesta, Pique, Henry !!! !!! !!!

0

Kocham Barcelonęęęę!!!!!!!!!!!!!

0



moim zdaniem kiedy ribery by przyszedł to do odstrzału hleb i gudi i sprowadziłbym jakiegoś zawalistego stopera i lewego obrońce i skład zawalistyyyy ! ;]

0

Kibic_Z_Madrytu

wiesz co kolego? nie osmieszaj się proszę... to że Raul sfarcił z Sevillą strzelając 3 gole nie znaczy ze tak będzie z Dumą Katalonii ...

bardziej możliwe jest 1-4 niż 4-1 ... taka jest prawda i wiem że w głębi duszy o tym wiesz.

Ja stawiam na wysoki remis bramkowy : 2:2 jako obiektywny kibic

jako kibic barcy stawiam 0:2

0

Toure na stopera !!!!!!

0

a Real wiem jak będzie grał.... będzie grał niesamowity piach i na farcie wszystko..... ;/

0

oj co się już podniecacie że taktyk taktyk i taktyk z tego hiddinka ...

największy głupiec by powiedział żeby całą drużyną się bronili w takim meczu... ba! Hiddink z tego co wiem w wywiadach nie wspominał nawet o czymś takim, co więcej, mówił aby jego druzyna wystrzegała się takiej gry. A tu proszę ...

0

jak myślicie panowie?

jaka defensywa na rewanż?

w tak ekstremalnej sytuacji ja bym chyba dał Yaya na stopera

Abidal Alves

Yaya Pique

abidal na stopera mi jakoś nie pasuje i nie wiem czy by sobie poradził jak myślicie?

0

ok

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?