O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 5720
  • Liczba komentarzy 26
  • Polecenia 0

Komentarze

0

A mi sie przypomniało jak 2 lata temu mielismy rowniez grupe złożona z samych mistrzów kraju i po 1 kolejce wszystkie druzyny zremisowały jak dzis:) Ale przypominam ze w tamtej edycji LM zwycieżyl Ineter. Jaja by były jak by teraz Lm wygral Milan choc watpie w to.

Co do dzisiejszego meczu Pep powinien otrasnac niekorych zawodnikow bo to nie pierwszy raz jak tracimy bramki po głupich stratach lub akcjach. Przeciwnik nic nie gral a tu remis podobnie jak w lidze szkoda ale trzeba sie cieszyc z tego co sie ma...

Dobranoc

0

Wiecie co, mam szacunek do milanu ale uwazam ze to bedzie manita dla barcy poniewaz:

- problemy kadrowe milanu

- dziurawa obrona

- ostatni mecz ligowy srednio im wyszedl

- nasi sa podraznieni

w tamtym roku przegralismy z herculesem 2-0 a potem odprawlismy ateny 5-1 wiec teraz nasi sa podraznieni

0

ja z innej bajki

Według mnie jak Pep by odszedl to idealnym zastepca bylby tito villanova a na drugim miejscu enrique z romy i johan cruyff oni najlepiej sie znaja

0

skład na jutro:

valdes-dos santos-masche-busi-abidal-keita-xavi-iniesta-villa-pedro-messi

Jestem pewien takiego ustawienia gdyz dos santos grywał na po w trakcie presezonu:DD

0

ok dzieki wielkie

Zobacz wszystkie

0

ja wogóle nie do tematu ale słyszeliscie ze wenger kupil Joela campella z kostaryki??? za 1.2 mln ???

Oglądałem go na copa america i przykuł maoja uwage

Uwazam ze to moze byc takie małe odkrycie Premier League

0

ale fabregas jest po rzekomej kontuzji:)

0

Panowie zeby rozlużnic atmosfere przed jutrzejszym meczem proponuje abysmy zabawili sie w typowanie skladów obydwu druzyn

0

Barca:

Valdes- Alves-pique-fontas-abidal-keita-iniesta-thiago-pedro-villa-messi

Real:

Iker-arbeloa-carvalho-pepe-marcelo-khedira-alonso-coentrao-kaka-ronaldo-benzema

0

wdług mnie składy na jutro:

Barca:

Valdes-Alves-Pique- fontas - Abidal-Keita-thiago-iniesta-pedro-villa-messi

Real:

Iker-arbeloa-pepe-carvalho-marcelo-xabi-khedira-coentrao-kaka-ronaldo-benzema

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?