A mi sie przypomniało jak 2 lata temu mielismy rowniez grupe złożona z samych mistrzów kraju i po 1 kolejce wszystkie druzyny zremisowały jak dzis:) Ale przypominam ze w tamtej edycji LM zwycieżyl Ineter. Jaja by były jak by teraz Lm wygral Milan choc watpie w to.
Co do dzisiejszego meczu Pep powinien otrasnac niekorych zawodnikow bo to nie pierwszy raz jak tracimy bramki po głupich stratach lub akcjach. Przeciwnik nic nie gral a tu remis podobnie jak w lidze szkoda ale trzeba sie cieszyc z tego co sie ma...
Komentarze
0
A mi sie przypomniało jak 2 lata temu mielismy rowniez grupe złożona z samych mistrzów kraju i po 1 kolejce wszystkie druzyny zremisowały jak dzis:) Ale przypominam ze w tamtej edycji LM zwycieżyl Ineter. Jaja by były jak by teraz Lm wygral Milan choc watpie w to.
Co do dzisiejszego meczu Pep powinien otrasnac niekorych zawodnikow bo to nie pierwszy raz jak tracimy bramki po głupich stratach lub akcjach. Przeciwnik nic nie gral a tu remis podobnie jak w lidze szkoda ale trzeba sie cieszyc z tego co sie ma...
Dobranoc
0
Wiecie co, mam szacunek do milanu ale uwazam ze to bedzie manita dla barcy poniewaz:
- problemy kadrowe milanu
- dziurawa obrona
- ostatni mecz ligowy srednio im wyszedl
- nasi sa podraznieni
w tamtym roku przegralismy z herculesem 2-0 a potem odprawlismy ateny 5-1 wiec teraz nasi sa podraznieni
0
ja z innej bajki
Według mnie jak Pep by odszedl to idealnym zastepca bylby tito villanova a na drugim miejscu enrique z romy i johan cruyff oni najlepiej sie znaja
0
skład na jutro:
valdes-dos santos-masche-busi-abidal-keita-xavi-iniesta-villa-pedro-messi
Jestem pewien takiego ustawienia gdyz dos santos grywał na po w trakcie presezonu:DD
0
ok dzieki wielkie
0
ja wogóle nie do tematu ale słyszeliscie ze wenger kupil Joela campella z kostaryki??? za 1.2 mln ???
Oglądałem go na copa america i przykuł maoja uwage
Uwazam ze to moze byc takie małe odkrycie Premier League
0
ale fabregas jest po rzekomej kontuzji:)
0
Panowie zeby rozlużnic atmosfere przed jutrzejszym meczem proponuje abysmy zabawili sie w typowanie skladów obydwu druzyn
0
Barca:
Valdes- Alves-pique-fontas-abidal-keita-iniesta-thiago-pedro-villa-messi
Real:
Iker-arbeloa-carvalho-pepe-marcelo-khedira-alonso-coentrao-kaka-ronaldo-benzema
0
wdług mnie składy na jutro:
Barca:
Valdes-Alves-Pique- fontas - Abidal-Keita-thiago-iniesta-pedro-villa-messi
Real:
Iker-arbeloa-pepe-carvalho-marcelo-xabi-khedira-coentrao-kaka-ronaldo-benzema