0

wogóle z innej beczki reklama messiego:

0

właśnie na cannal+ sport pod czas przerwy w meczu chelsea-everton komentator mówił ze przełożone jest spotkanie na jutro

0

ok juz mam :P

0

a gdzie jest numer 6 na mapie ? :D

0

messi nie wiem czy sciemniał z uderzeniem w twarz, wkoncu dostał w zeby niewiadomo jak mocno i czy to było specjalnie ze strony messiego ze sie rzucił na ziemie sekunde po uderzeniu, niewiadomo raczej tylko messi to wie

0

ludzie każdy z was mogł by być trenerem realu, maja takich zawodników ze kazdy o małym stopniu wiedzy mógł bym prowadzic taki klub, mourinho wcale taki geniusz nie jest... niech by został trenerem drużyny z konca tabeli i niech wygra ligę to było wtedy pokazał ze "ma pojęcie" jak dla mnie to gówno mourinho potrafi, aktor który gra trenera i tyle

0

valdek dał ciała :/

nie mogą sobie szczęsnego zakupic z arsenalu ? :P

0

edit by mod

0

0

kilka takich podcinek juz strzelil, napewno wiele jeszcze strzeli :)

viva la messi :P

0

mata lepszy a rubinjo niech lepiej idzie do turkow bo w barcy za wysokie progi...

0

darmo bym go nie wzioł.

beznadzieja

0

messi pobije rekord ronaldo

0

ogladalem mecz i po pierwszej połowie usmiech nie zchodził z twarzy :D

oby real dzisiaj stracił punkty (choć bedzie ciężko zeby to sie spełniło) ale to jest piłka i wszystko sie może zdażyć.

vamos barca!

0

mam nadzieje ze dzisiaj zobaczymy taki sam mecz jak z arsenalem,



Uspokaja mnie ten mecz i wiem ze bedzie dobrze!

0

ważne zeby bezpiecznie dotarli na miejsce, wiec jak trzeba bedzie to i autokarem sie przejada.

0

szkoda Andresa ale damy radę. jest jeszcze messi, pedro, dani alves no i valdek na bramce :D

mam nadzieje ze Iniesta wróci jak najszybciej.

0

mistrz jest tylko jeden! Barca! :D

messi fajna brame strzelił a mogł ich strzelić o 2 więcej :D

0

spoko mecz, Messi pozamiatał :)

koleś z nsportu komentowal ze arsenal wkurzył messiego za to ze go kopali i dostali za swoje!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?