fcbarcakac
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
wogóle z innej beczki reklama messiego:
0
właśnie na cannal+ sport pod czas przerwy w meczu chelsea-everton komentator mówił ze przełożone jest spotkanie na jutro
0
ok juz mam :P
0
a gdzie jest numer 6 na mapie ? :D
0
messi nie wiem czy sciemniał z uderzeniem w twarz, wkoncu dostał w zeby niewiadomo jak mocno i czy to było specjalnie ze strony messiego ze sie rzucił na ziemie sekunde po uderzeniu, niewiadomo raczej tylko messi to wie
0
ludzie każdy z was mogł by być trenerem realu, maja takich zawodników ze kazdy o małym stopniu wiedzy mógł bym prowadzic taki klub, mourinho wcale taki geniusz nie jest... niech by został trenerem drużyny z konca tabeli i niech wygra ligę to było wtedy pokazał ze "ma pojęcie" jak dla mnie to gówno mourinho potrafi, aktor który gra trenera i tyle
0
valdek dał ciała :/
nie mogą sobie szczęsnego zakupic z arsenalu ? :P
0
edit by mod
0
0
kilka takich podcinek juz strzelil, napewno wiele jeszcze strzeli :)
viva la messi :P
0
http://www.tvn24.pl/-1,1671246,0,1,berlusconi-ze-zlatanem-co-najmniej-przez-rok,wiadomosc.html
0
mata lepszy a rubinjo niech lepiej idzie do turkow bo w barcy za wysokie progi...
0
darmo bym go nie wzioł.
beznadzieja
0
messi pobije rekord ronaldo
0
ogladalem mecz i po pierwszej połowie usmiech nie zchodził z twarzy :D
oby real dzisiaj stracił punkty (choć bedzie ciężko zeby to sie spełniło) ale to jest piłka i wszystko sie może zdażyć.
vamos barca!
0
mam nadzieje ze dzisiaj zobaczymy taki sam mecz jak z arsenalem,
Uspokaja mnie ten mecz i wiem ze bedzie dobrze!
0
ważne zeby bezpiecznie dotarli na miejsce, wiec jak trzeba bedzie to i autokarem sie przejada.
0
szkoda Andresa ale damy radę. jest jeszcze messi, pedro, dani alves no i valdek na bramce :D
mam nadzieje ze Iniesta wróci jak najszybciej.
0
mistrz jest tylko jeden! Barca! :D
messi fajna brame strzelił a mogł ich strzelić o 2 więcej :D
0
spoko mecz, Messi pozamiatał :)
koleś z nsportu komentowal ze arsenal wkurzył messiego za to ze go kopali i dostali za swoje!