farsaa1
Dołączył/a: maj 2013
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ladnie talentow namarnowaliscie hahaha Villa Hleb Czyhrynski Alexis + Ibra
0
albo rasiaka prosto z polskiej ligi
0
ahahahaha 17 milionow to se mozecie kupic waciki zenada
0
widze ze zaprezentowaliscie stroje na sezon 13-14 ;DDD
http://www.meczyki.pl/obrazki,4990
0
a tekst naprawde slaby z gimbazy go masz ?? :( w sumie po nicku widac
0
sobota_99
tobie nie potrzebny bo i tak pewnie placzesz w domu w poduszke i kupujesz koszulke bayernu na next season :DD Real odpadl z honorem a wy gimbusy tak sie smialiscie z Realu zaraz po meczu we wtorek to teraz macie 0-7 kleska totalna nawet jednej bramki nie strzelic najwyzszy wynik w histori polfinalow ale co sie dziwic jak z psg przecietnym *( dopiero budowanym za petrodolary ) nie potraficie wygrac meczy hhhh
0
warty przynajmiej 35 mln haha a nie 25...
0
trzeba kupic paru sedziow w nastepnym seoznie bo nic nie wygracie 0-7 0-7 0-7 , mysle ze clatenburg i webb z angli by byli dobrzy zamiat neymara i hummelsa , jestem ciekaw gdzie sa teraz dzieci ktore urzadzaly tu fieste po odpadnieciu realu we wtorek a tu taka klapa w srode 0-7 to hahaha toz to wisla by mniej przegrala :D