O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 14
  • Polecenia 10

Komentarze

8

Dreptuś postanowił się wyżalić... Ojej co za biedactwo... Ja się nie dziwię, że Koeman z nim nie rozmawiał, bo to pseudopiłkarz i pewnie stracił do niego cierpliwość wtedy co ja - po pierwszej połowie meczu z Elche na CN (24.02), gdy został zmieniony po przerwie za dreptanie po boisku i zerowe zaangażowanie.

2

tak, tylko Ty...

0

no i bylbym zapomnial - dziekuje za mecz

0

patrysss - polnozyce Ibry byly w 39'

0

siet2 - ja wylbym ze szczescia, gdybys w koncu zakupil slownik ortograficzny i nauczyl sie z niego korzystac...

Zobacz wszystkie

8

Dreptuś postanowił się wyżalić... Ojej co za biedactwo... Ja się nie dziwię, że Koeman z nim nie rozmawiał, bo to pseudopiłkarz i pewnie stracił do niego cierpliwość wtedy co ja - po pierwszej połowie meczu z Elche na CN (24.02), gdy został zmieniony po przerwie za dreptanie po boisku i zerowe zaangażowanie.

2

tak, tylko Ty...

0

dzięki za multimedia

a będą może bramki tak jak ostatnio, bez konwersji? myślę że społeczność byłaby niezmiernie za takowe wdzięczna :)

0

patrysss - polnozyce Ibry byly w 39'

0

no i bylbym zapomnial - dziekuje za mecz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?