Dreptuś postanowił się wyżalić... Ojej co za biedactwo... Ja się nie dziwię, że Koeman z nim nie rozmawiał, bo to pseudopiłkarz i pewnie stracił do niego cierpliwość wtedy co ja - po pierwszej połowie meczu z Elche na CN (24.02), gdy został zmieniony po przerwie za dreptanie po boisku i zerowe zaangażowanie.
Dreptuś postanowił się wyżalić... Ojej co za biedactwo... Ja się nie dziwię, że Koeman z nim nie rozmawiał, bo to pseudopiłkarz i pewnie stracił do niego cierpliwość wtedy co ja - po pierwszej połowie meczu z Elche na CN (24.02), gdy został zmieniony po przerwie za dreptanie po boisku i zerowe zaangażowanie.
Komentarze
8
Dreptuś postanowił się wyżalić... Ojej co za biedactwo... Ja się nie dziwię, że Koeman z nim nie rozmawiał, bo to pseudopiłkarz i pewnie stracił do niego cierpliwość wtedy co ja - po pierwszej połowie meczu z Elche na CN (24.02), gdy został zmieniony po przerwie za dreptanie po boisku i zerowe zaangażowanie.
2
tak, tylko Ty...
0
no i bylbym zapomnial - dziekuje za mecz
0
patrysss - polnozyce Ibry byly w 39'
0
siet2 - ja wylbym ze szczescia, gdybys w koncu zakupil slownik ortograficzny i nauczyl sie z niego korzystac...
8
Dreptuś postanowił się wyżalić... Ojej co za biedactwo... Ja się nie dziwię, że Koeman z nim nie rozmawiał, bo to pseudopiłkarz i pewnie stracił do niego cierpliwość wtedy co ja - po pierwszej połowie meczu z Elche na CN (24.02), gdy został zmieniony po przerwie za dreptanie po boisku i zerowe zaangażowanie.
2
tak, tylko Ty...
0
dzięki za multimedia
a będą może bramki tak jak ostatnio, bez konwersji? myślę że społeczność byłaby niezmiernie za takowe wdzięczna :)
0
patrysss - polnozyce Ibry byly w 39'
0
no i bylbym zapomnial - dziekuje za mecz