2

Niech wraca do ŁKS, a nie w Barcelonie gra

30

Napisałbym "pierwszy", ale trochę przypał. XD

0

Player.pl tam możesz obejrzeć mecz

5

powinieneś zapytać z jakiej galaktyki :)

2

ale piękna koszulka

0

Boskie chciałbym takie

0

Bo AS jest właśnie z Madrytu więc nie ma się co dziwić

0

nie nie najlepiej będzie z rezerwowymi w składzie a Valladolid to nie taki słaby klub

0

Bale nie kosztował 100 baniek tylko 91 mln

0

byłem na tym meczu widziałem piłkarzy z 3 metróe

0

i xavi

0

nie wezmie ronaldinho bo on konczy kariere

0

Szkoda Davida dla mnie był jedną z najważniejszych osób w Barcelonie.







0

Ale ich rozgromili.















0

Eto'o nie był najlepszą "9".

0

Najlepszy atak to Messi, Neymar i Lewandowski.












0

Barca bez Fabregasa !? Co to jest film science fiction @#!?

0

oglądałem ten mecz z trybun, wspaniała atmosfera i piękne bramki. xD

0

Ja chce transfer Neymara





0

ja nie mogę tak słabo stracić bramkę XD

0

barca wygra 3:1















0

szkoda że Barca nie wygrała ... :(

0

XD Trololololo

0

Po tym meczu Barca będzie się czuła pewniej i pokona Milan .

0

Nareszcie bramkarz Barcy ma czyste konto !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?