Ajax nie sprzeda go taniej niz 11 mln euro. Szkoda by mi bylo kolejnego talentu. Podobnie jak suarez poki co nie nadaje sie na barcelone. antimadristaveB a wiesz dzieki komu barcelona zawdziecza dzisiejsze zwyciestwa? http://www.eredivisie.pl/index.php?dzial=artykuly&artykul=161756 polecam mala lektorke ;) konkretny obiektywny felieton o wkladzie Ajaksu w zwyciestwa barcelony
Ajax nie sprzeda go taniej niz 11 mln euro. Szkoda by mi bylo kolejnego talentu. Podobnie jak suarez poki co nie nadaje sie na barcelone. antimadristaveB a wiesz dzieki komu barcelona zawdziecza dzisiejsze zwyciestwa? http://www.eredivisie.pl/index.php?dzial=artykuly&artykul=161756 polecam mala lektorke ;) konkretny obiektywny felieton o wkladzie Ajaksu w zwyciestwa barcelony
Komentarze
0
Ajax nie sprzeda go taniej niz 11 mln euro. Szkoda by mi bylo kolejnego talentu. Podobnie jak suarez poki co nie nadaje sie na barcelone. antimadristaveB a wiesz dzieki komu barcelona zawdziecza dzisiejsze zwyciestwa? http://www.eredivisie.pl/index.php?dzial=artykuly&artykul=161756 polecam mala lektorke ;) konkretny obiektywny felieton o wkladzie Ajaksu w zwyciestwa barcelony
0
Ajax nie sprzeda go taniej niz 11 mln euro. Szkoda by mi bylo kolejnego talentu. Podobnie jak suarez poki co nie nadaje sie na barcelone. antimadristaveB a wiesz dzieki komu barcelona zawdziecza dzisiejsze zwyciestwa? http://www.eredivisie.pl/index.php?dzial=artykuly&artykul=161756 polecam mala lektorke ;) konkretny obiektywny felieton o wkladzie Ajaksu w zwyciestwa barcelony