To był najlepszy mecz Barcelony w tym sezonie, a widziałem wszystkie. Pytanie tylko, czy to FCB była taka dobra czy Espanyol taki słaby - raczej to drugie.
Stawiam dolary przeciw orzechom, że ta drużyna oprócz (może) tego śmiesznego pucharu, nic w tym sezonie nie wygra.
Mecz z Realem mimo wygranej (kosmicznym fuksem) to pokazał, wystarczy ich przycisnąć i nie mają nic do powiedzenia.
Mam do gościa ambiwalentny stosunek, czas na niego. Problem w tym, że Barcelona nie ma nikogo lepszego na to miejsce, bo nawet tak słaby jak obecnie Alves jest 100 krotnie lepszy od drewniaka Montoi.
Debilu? Idioto? Czego spodziewać się po kimś kto piłkarza ma za Boga i "śpika" pod nosem. W którym miejscu napisałem nieprawdę na temat jednego i drugiego piłkarza ?
Jestem kibicem Barcelony a nie Messiego, nie jest on dla mnie żadnym nietykalnym sacrum a zwykłym najemnikiem.
Przez 90 min. nie stworzyli ani jednej okazji do strzelenia bramki, to nie wróży nic dobrego. Nie czepiałem się Neymara przez rok, po tym okresie wygląda to bardzo źle, razem z Messim nie tworzą nic specjalnego pod bramkami rywali.
Mam do gościa ambiwalentny stosunek, czas na niego. Problem w tym, że Barcelona nie ma nikogo lepszego na to miejsce, bo nawet tak słaby jak obecnie Alves jest 100 krotnie lepszy od drewniaka Montoi.
Komentarze
0
G.Martino trenerem i wszystko jasne. Mają taką ekipę, a w tym meczu właściwie nie mieli nic do powiedzenia.
0
No, muszę posypać głowę popiołem za malkontenctwo. Brawo Barcelona !!! Najważniejsze jeszcze przed FCB.
0
To był najlepszy mecz Barcelony w tym sezonie, a widziałem wszystkie. Pytanie tylko, czy to FCB była taka dobra czy Espanyol taki słaby - raczej to drugie.
0
Stawiam dolary przeciw orzechom, że ta drużyna oprócz (może) tego śmiesznego pucharu, nic w tym sezonie nie wygra.
Mecz z Realem mimo wygranej (kosmicznym fuksem) to pokazał, wystarczy ich przycisnąć i nie mają nic do powiedzenia.
2
Mam do gościa ambiwalentny stosunek, czas na niego. Problem w tym, że Barcelona nie ma nikogo lepszego na to miejsce, bo nawet tak słaby jak obecnie Alves jest 100 krotnie lepszy od drewniaka Montoi.
2
Debilu? Idioto? Czego spodziewać się po kimś kto piłkarza ma za Boga i "śpika" pod nosem. W którym miejscu napisałem nieprawdę na temat jednego i drugiego piłkarza ?
Jestem kibicem Barcelony a nie Messiego, nie jest on dla mnie żadnym nietykalnym sacrum a zwykłym najemnikiem.
2
Przez 90 min. nie stworzyli ani jednej okazji do strzelenia bramki, to nie wróży nic dobrego. Nie czepiałem się Neymara przez rok, po tym okresie wygląda to bardzo źle, razem z Messim nie tworzą nic specjalnego pod bramkami rywali.
2
Mam do gościa ambiwalentny stosunek, czas na niego. Problem w tym, że Barcelona nie ma nikogo lepszego na to miejsce, bo nawet tak słaby jak obecnie Alves jest 100 krotnie lepszy od drewniaka Montoi.
1
Święty Patrick, mój ulubiony piłkarz FCB obok R10, ale Barcelona wtedy była jak dzisiaj, mogła wygrać z każdym i częściej przegrać z każdym.
1
60 mln $ ? Ulżyło mi, cena tak zaporowa, że na pewno go nie zobaczę w FCB.