etobzyk
Dołączył/a: marzec 2011
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
32
to zależy kto będzie trenerem Barcy, ale jeżeli za ok 50 baniek to mimo że go lubie to pożegnałbym go bez żalu
0
cos apropo naszego cracka Andre Gomesa
https://x.com/Kowal__30/status/841186959498313728/photo/1
2
żeby on chociaż walczyl, jezdzil na tylku w kazdym meczu to bym sie postaral zrozumiec dlaczego tyle u nas gra. Dla mnie najgorszy transfer od lat
5
Jak bedą grały Gomesy i Denisy Suarezy to o mistrza bedzie bardzo ciezko. Kvrwa ciagle te roatcje i rotacje to niech da szanse Alenie i Alcacerowi. Po chvj bylo te 30 baniek na napastnika jak go Enrique przyspawal do lawki. Co on nagle zapomnial jak sie gra w pilke. Jak sie mu nie da szansy to jak ma sie zaczac splacac. Gdyby mial tyle minut co Gomes i D. Suarez to jestem pewien że mialby juz tak od 5 do 10 goli.
2
Nie rozumiem na prawde tego forsowania przez Enrique Gomesa w pierwszym składzie. Kuzwa dzisiaj bez Neya to mogl dac od poczatku Alcacera. Chlop nie mial tak na prawde szansy żeby cos pokazać. Natomiast Gomes gra mnóstwo i notorycznie zawodzi. Przecież to sie nie trzba na futbolu znac zeby zauwazyc ze to jest PARODYSTA. to samo z D. Suarezem. Messi dzisiaj słabo i jemu trzeba dać odpocząć, bo nie ma 20 tylko 30 lat. Trzeba bylo dzisiaj nie kombinować z pomoca tylko dać od początku Rakiete i Inieste. Ewentualnie przy korzystnym wyniku robic zmiany. Meczu w tygodniu nie gramy także wg. mnie Enrique dal dzisiaj dupy ze składem. Dzisiejsza strata bedzie bardzo bolesna w kontekscie koncowego rozrachunku.
0
psy szczekaja, a Barca gra dalej!
0
W środę zapierdaaalal az milo bylo patrzec, pomijam fakt, że po jego faulu i przegranej głowce był gol. Jak bedzie zasuwal tak jak w srode to jestem za Rakieta
0
Sergi jak Ty mnie zaimponowałeś wczoraj!
Dziękuje, tak po prostu.
0
doping dzisiaj baja
1
rozum podpowiada to samo co napisałes, ale dusza romantyka nie przestaje wierzyc. wszyscy za drużyną!
0
nie no jak on dzisiaj zagra chocby sekunde to cos rozpier*
0
klucz to na 0 z tylu jak najdluzej najlepiej caly mecz. W przypadku 0-0 i kontry PSG na 1-0 jest po meczu, po awansie i po emocjach
0
Ale fantastycznie reagują trybuny w Neapolu. O coś takiego na Camp Nou można tylko pomarzyc
17
kto by nie zagrał u nich to nas to w sumie mało powinno obchodzić. Nasi mają wyjść z nastawieniem gwałtu na zabolach i tyle.
5
nie no jak Gomes wyjdzie w podstawie to uznam to za sabotaż
0
często wracam do bramek z Milanem. Wspaniały mecz i wspaniała remonta naszych
30
Liczę na Krychowiaka, wtedy byłaby szansa opanować środek pola
1
szkoda, że Enrique nie zdjął wczoraj Suareza, który widać było że się męczył, a nie dał zagrać Paco. Luisito by odpoczął, a wszedł D. Suarez, który wg. mnie nie ma szans na powąchanie murawy w środe
11
Jesteśmy w stanie strzelic 4 gole. Co do tego nie mam zadnych wątpliwości. Natomiast obawiam sie, że ciężko będzie o zero z tyłu
1
bardzo dobrze. Niech sie pozegna co najmniej dubletem i bedzie pieknie
1
ewentualnie 3 z tylu i 2 na wahadle, ale w sumie nie wiem.
2
jest... i nie pierdo*
2
Najpierw poogladajcie jak gra w Valencii, a gra piach. Gra w podstawie bo Valencia nie ma ławki a jego liczyby na ten moment to 3 gole i 2 asysty. Jak na podstawe to bida
0
Gdybyśmy byli w optymalnej formie to poza meczem z Atletico w każdym spotkaniu widze nasze 3pkt. Ale właśnie gdybyśmy...
3
świetny obrońca to nie podlega dyskusji, tylko że on lubi wrzucać w pole karne, a my tak nie gramy. Barca gra z reguły po obwodzie, ale pewnie Walker by sie do tego przyzwyczaił.
2
Mecz z Atletico to na ten moment najważniejszy mecz sezonu. Zwyciestwo natchneło by naszych i pozwolilo uwierzyć, że jeszcze można ugrać wielkie rzeczy w tym sezonie
3
W ogóle mnie to nie dziwi. Zawsze był i pozostanie kotem
0
Jak Valencia sie cofnie to tego nie wygra
0
w niczym mi nie przeszkadza, ale za niego mozna wziasc ladny hajs. z czegos te transfery bedzie trzeba zaplacic. Arda dobrze sie spisuje, ale grając z leszczami w CdR. Z poważniejszymi rywalami nic nam nie daje tak jak te gomesy i rafinhe
2
sprzedać Arde, Gomesa, Rakitica i kogoś z dwójki D. Suarez /Rafinha
zakupic Verrattiego i Coutihno
środek wtedy taki Vera Busi Cou, a w obwodzie iniesta, Masche, Alena, Denis/Rafa
tak bym to widział w swoich marzeniach :D