32

to zależy kto będzie trenerem Barcy, ale jeżeli za ok 50 baniek to mimo że go lubie to pożegnałbym go bez żalu

0

cos apropo naszego cracka Andre Gomesa
https://x.com/Kowal__30/status/841186959498313728/photo/1

2

żeby on chociaż walczyl, jezdzil na tylku w kazdym meczu to bym sie postaral zrozumiec dlaczego tyle u nas gra. Dla mnie najgorszy transfer od lat

5

Jak bedą grały Gomesy i Denisy Suarezy to o mistrza bedzie bardzo ciezko. Kvrwa ciagle te roatcje i rotacje to niech da szanse Alenie i Alcacerowi. Po chvj bylo te 30 baniek na napastnika jak go Enrique przyspawal do lawki. Co on nagle zapomnial jak sie gra w pilke. Jak sie mu nie da szansy to jak ma sie zaczac splacac. Gdyby mial tyle minut co Gomes i D. Suarez to jestem pewien że mialby juz tak od 5 do 10 goli.

2

Nie rozumiem na prawde tego forsowania przez Enrique Gomesa w pierwszym składzie. Kuzwa dzisiaj bez Neya to mogl dac od poczatku Alcacera. Chlop nie mial tak na prawde szansy żeby cos pokazać. Natomiast Gomes gra mnóstwo i notorycznie zawodzi. Przecież to sie nie trzba na futbolu znac zeby zauwazyc ze to jest PARODYSTA. to samo z D. Suarezem. Messi dzisiaj słabo i jemu trzeba dać odpocząć, bo nie ma 20 tylko 30 lat. Trzeba bylo dzisiaj nie kombinować z pomoca tylko dać od początku Rakiete i Inieste. Ewentualnie przy korzystnym wyniku robic zmiany. Meczu w tygodniu nie gramy także wg. mnie Enrique dal dzisiaj dupy ze składem. Dzisiejsza strata bedzie bardzo bolesna w kontekscie koncowego rozrachunku.

0

psy szczekaja, a Barca gra dalej!

0

W środę zapierdaaalal az milo bylo patrzec, pomijam fakt, że po jego faulu i przegranej głowce był gol. Jak bedzie zasuwal tak jak w srode to jestem za Rakieta

0

Sergi jak Ty mnie zaimponowałeś wczoraj!
Dziękuje, tak po prostu.

0

doping dzisiaj baja

1

rozum podpowiada to samo co napisałes, ale dusza romantyka nie przestaje wierzyc. wszyscy za drużyną!

0

nie no jak on dzisiaj zagra chocby sekunde to cos rozpier*

0

klucz to na 0 z tylu jak najdluzej najlepiej caly mecz. W przypadku 0-0 i kontry PSG na 1-0 jest po meczu, po awansie i po emocjach

0

Ale fantastycznie reagują trybuny w Neapolu. O coś takiego na Camp Nou można tylko pomarzyc

17

kto by nie zagrał u nich to nas to w sumie mało powinno obchodzić. Nasi mają wyjść z nastawieniem gwałtu na zabolach i tyle.

5

nie no jak Gomes wyjdzie w podstawie to uznam to za sabotaż

0

często wracam do bramek z Milanem. Wspaniały mecz i wspaniała remonta naszych

30

Liczę na Krychowiaka, wtedy byłaby szansa opanować środek pola

1

szkoda, że Enrique nie zdjął wczoraj Suareza, który widać było że się męczył, a nie dał zagrać Paco. Luisito by odpoczął, a wszedł D. Suarez, który wg. mnie nie ma szans na powąchanie murawy w środe

11

Jesteśmy w stanie strzelic 4 gole. Co do tego nie mam zadnych wątpliwości. Natomiast obawiam sie, że ciężko będzie o zero z tyłu

1

bardzo dobrze. Niech sie pozegna co najmniej dubletem i bedzie pieknie

1

ewentualnie 3 z tylu i 2 na wahadle, ale w sumie nie wiem.

2

jest... i nie pierdo*

2

Najpierw poogladajcie jak gra w Valencii, a gra piach. Gra w podstawie bo Valencia nie ma ławki a jego liczyby na ten moment to 3 gole i 2 asysty. Jak na podstawe to bida

0

Gdybyśmy byli w optymalnej formie to poza meczem z Atletico w każdym spotkaniu widze nasze 3pkt. Ale właśnie gdybyśmy...

3

świetny obrońca to nie podlega dyskusji, tylko że on lubi wrzucać w pole karne, a my tak nie gramy. Barca gra z reguły po obwodzie, ale pewnie Walker by sie do tego przyzwyczaił.

2

Mecz z Atletico to na ten moment najważniejszy mecz sezonu. Zwyciestwo natchneło by naszych i pozwolilo uwierzyć, że jeszcze można ugrać wielkie rzeczy w tym sezonie

3

W ogóle mnie to nie dziwi. Zawsze był i pozostanie kotem

0

Jak Valencia sie cofnie to tego nie wygra

0

w niczym mi nie przeszkadza, ale za niego mozna wziasc ladny hajs. z czegos te transfery bedzie trzeba zaplacic. Arda dobrze sie spisuje, ale grając z leszczami w CdR. Z poważniejszymi rywalami nic nam nie daje tak jak te gomesy i rafinhe

2

sprzedać Arde, Gomesa, Rakitica i kogoś z dwójki D. Suarez /Rafinha
zakupic Verrattiego i Coutihno
środek wtedy taki Vera Busi Cou, a w obwodzie iniesta, Masche, Alena, Denis/Rafa
tak bym to widział w swoich marzeniach :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?