Wasze komentarze na temat Abidala,Valdesa czy Villi są po prostu nieprzemyślane.Nie mówię już o tym że ktoś ma gorszy dzień, ale chodzi tu o ich klasę, są jednymi z najlepszych i żaden z was nie ma prawa ich obrażać(Zadaj sobie pytanie co byś zagrał na ich miejscu ?) bo są częścią genialnej drużyny DUMĄ KATALONI i moją dumą!!!!!!
Wasze komentarze na temat Abidala,Valdesa czy Villi są po prostu nieprzemyślane.Nie mówię już o tym że ktoś ma gorszy dzień, ale chodzi tu o ich klasę, są jednymi z najlepszych i żaden z was nie ma prawa ich obrażać(Zadaj sobie pytanie co byś zagrał na ich miejscu ?) bo są częścią genialnej drużyny DUMĄ KATALONI i moją dumą!!!!!!
Komentarze
0
Wasze komentarze na temat Abidala,Valdesa czy Villi są po prostu nieprzemyślane.Nie mówię już o tym że ktoś ma gorszy dzień, ale chodzi tu o ich klasę, są jednymi z najlepszych i żaden z was nie ma prawa ich obrażać(Zadaj sobie pytanie co byś zagrał na ich miejscu ?) bo są częścią genialnej drużyny DUMĄ KATALONI i moją dumą!!!!!!
0
Jak myślicie jak barca spisze się w środę ??? I czy Alexis wygryzie Ville z pierwszej Jedenastki ???
0
Jak myślicie jak barca spisze się w środę ??? I czy Alexis wygryzie Ville z pierwszej Jedenastki ???
0
Wasze komentarze na temat Abidala,Valdesa czy Villi są po prostu nieprzemyślane.Nie mówię już o tym że ktoś ma gorszy dzień, ale chodzi tu o ich klasę, są jednymi z najlepszych i żaden z was nie ma prawa ich obrażać(Zadaj sobie pytanie co byś zagrał na ich miejscu ?) bo są częścią genialnej drużyny DUMĄ KATALONI i moją dumą!!!!!!