Nie mówicie tylko tym, że to Barça zagrała tragicznie, ale zauważcie doskonałą grę i taktykę Bayernu. Bayernowi należą się brawa w takim samym stopniu jak naszym piłkarzom nagany. Trzeba przyznać, że Bayern był po prostu lepszy i zagrał dzisiaj o klasę wyżej od nas. Może ta porażka nas czegoś nauczy, może będzie sygnałem do wprowadzenia zmian w składzie, taktyce czy w jeszcze innym aspekcie. Mam nadzieję, że zostaną wyciągnięte wnioski i podjęte najlepsze decyzje.
Pech, pechem ale takich akcji nie móc wykorzystać! Czego oni oczekują bramki samobójczej Chelsea? Jak tak będziemy grali to nic nie wygramy. Tyle sytuacji, dobra gra - a i tak na razie poza finałem.
Trzeba pogratulować Realowi, a Naszych piłkarzy zganić za niewykorzystane sytuacje oraz styl gry. Real wygrać kiedyś jednak musiał, ale szkoda, że dzisiaj. My możemy się cieszyć z upokorzeń Realu za kadencji Guardioli i czekać na kolejne takie mecze (może finał Ligi Mistrzów :-) )
Nie mówicie tylko tym, że to Barça zagrała tragicznie, ale zauważcie doskonałą grę i taktykę Bayernu. Bayernowi należą się brawa w takim samym stopniu jak naszym piłkarzom nagany. Trzeba przyznać, że Bayern był po prostu lepszy i zagrał dzisiaj o klasę wyżej od nas. Może ta porażka nas czegoś nauczy, może będzie sygnałem do wprowadzenia zmian w składzie, taktyce czy w jeszcze innym aspekcie. Mam nadzieję, że zostaną wyciągnięte wnioski i podjęte najlepsze decyzje.
Pamiętam jak po bramce Bellettiego cieszyłem się i krzyczałem z radości, dziękuję mu za tego gola, którego nigdy nie zapomnę, zapewne jak wy wszyscy. Mam nadzieję, że po zakończeniu kariery będzie powodziło mu się w życiu dobrze.
Trzeba pogratulować Realowi, a Naszych piłkarzy zganić za niewykorzystane sytuacje oraz styl gry. Real wygrać kiedyś jednak musiał, ale szkoda, że dzisiaj. My możemy się cieszyć z upokorzeń Realu za kadencji Guardioli i czekać na kolejne takie mecze (może finał Ligi Mistrzów :-) )
Komentarze
0
Nie mówicie tylko tym, że to Barça zagrała tragicznie, ale zauważcie doskonałą grę i taktykę Bayernu. Bayernowi należą się brawa w takim samym stopniu jak naszym piłkarzom nagany. Trzeba przyznać, że Bayern był po prostu lepszy i zagrał dzisiaj o klasę wyżej od nas. Może ta porażka nas czegoś nauczy, może będzie sygnałem do wprowadzenia zmian w składzie, taktyce czy w jeszcze innym aspekcie. Mam nadzieję, że zostaną wyciągnięte wnioski i podjęte najlepsze decyzje.
0
Pech, pechem ale takich akcji nie móc wykorzystać! Czego oni oczekują bramki samobójczej Chelsea? Jak tak będziemy grali to nic nie wygramy. Tyle sytuacji, dobra gra - a i tak na razie poza finałem.
0
Trzeba pogratulować Realowi, a Naszych piłkarzy zganić za niewykorzystane sytuacje oraz styl gry. Real wygrać kiedyś jednak musiał, ale szkoda, że dzisiaj. My możemy się cieszyć z upokorzeń Realu za kadencji Guardioli i czekać na kolejne takie mecze (może finał Ligi Mistrzów :-) )
0
Jaka jest ulubiona gra Pepe??
Kosi kosi łapki :)
Vamos Barça!
0
Benzema KOCHAM CIĘ!
0
Nie mówicie tylko tym, że to Barça zagrała tragicznie, ale zauważcie doskonałą grę i taktykę Bayernu. Bayernowi należą się brawa w takim samym stopniu jak naszym piłkarzom nagany. Trzeba przyznać, że Bayern był po prostu lepszy i zagrał dzisiaj o klasę wyżej od nas. Może ta porażka nas czegoś nauczy, może będzie sygnałem do wprowadzenia zmian w składzie, taktyce czy w jeszcze innym aspekcie. Mam nadzieję, że zostaną wyciągnięte wnioski i podjęte najlepsze decyzje.
0
Pamiętam jak po bramce Bellettiego cieszyłem się i krzyczałem z radości, dziękuję mu za tego gola, którego nigdy nie zapomnę, zapewne jak wy wszyscy. Mam nadzieję, że po zakończeniu kariery będzie powodziło mu się w życiu dobrze.
0
YYYYEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!
0
Milito mógłby pójść na wypożyczenie Independiente Avellaneda, aby tam po wyleczeniu nabrać sił i wrócić do formy.
0
Trzeba pogratulować Realowi, a Naszych piłkarzy zganić za niewykorzystane sytuacje oraz styl gry. Real wygrać kiedyś jednak musiał, ale szkoda, że dzisiaj. My możemy się cieszyć z upokorzeń Realu za kadencji Guardioli i czekać na kolejne takie mecze (może finał Ligi Mistrzów :-) )