O sobie

  • Zainteresowania Speleologia, bieganie, kolarstwo, marsze górskie
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od 2003r.

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 25
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Nie mówicie tylko tym, że to Barça zagrała tragicznie, ale zauważcie doskonałą grę i taktykę Bayernu. Bayernowi należą się brawa w takim samym stopniu jak naszym piłkarzom nagany. Trzeba przyznać, że Bayern był po prostu lepszy i zagrał dzisiaj o klasę wyżej od nas. Może ta porażka nas czegoś nauczy, może będzie sygnałem do wprowadzenia zmian w składzie, taktyce czy w jeszcze innym aspekcie. Mam nadzieję, że zostaną wyciągnięte wnioski i podjęte najlepsze decyzje.

0

Pech, pechem ale takich akcji nie móc wykorzystać! Czego oni oczekują bramki samobójczej Chelsea? Jak tak będziemy grali to nic nie wygramy. Tyle sytuacji, dobra gra - a i tak na razie poza finałem.

0

Trzeba pogratulować Realowi, a Naszych piłkarzy zganić za niewykorzystane sytuacje oraz styl gry. Real wygrać kiedyś jednak musiał, ale szkoda, że dzisiaj. My możemy się cieszyć z upokorzeń Realu za kadencji Guardioli i czekać na kolejne takie mecze (może finał Ligi Mistrzów :-) )

0

Jaka jest ulubiona gra Pepe??
Kosi kosi łapki :)
Vamos Barça!

0

Benzema KOCHAM CIĘ!

Zobacz wszystkie

0

Nie mówicie tylko tym, że to Barça zagrała tragicznie, ale zauważcie doskonałą grę i taktykę Bayernu. Bayernowi należą się brawa w takim samym stopniu jak naszym piłkarzom nagany. Trzeba przyznać, że Bayern był po prostu lepszy i zagrał dzisiaj o klasę wyżej od nas. Może ta porażka nas czegoś nauczy, może będzie sygnałem do wprowadzenia zmian w składzie, taktyce czy w jeszcze innym aspekcie. Mam nadzieję, że zostaną wyciągnięte wnioski i podjęte najlepsze decyzje.

0

Pamiętam jak po bramce Bellettiego cieszyłem się i krzyczałem z radości, dziękuję mu za tego gola, którego nigdy nie zapomnę, zapewne jak wy wszyscy. Mam nadzieję, że po zakończeniu kariery będzie powodziło mu się w życiu dobrze.

0

YYYYEEEEEEEEEEEEEESSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!

0

Milito mógłby pójść na wypożyczenie Independiente Avellaneda, aby tam po wyleczeniu nabrać sił i wrócić do formy.

0

Trzeba pogratulować Realowi, a Naszych piłkarzy zganić za niewykorzystane sytuacje oraz styl gry. Real wygrać kiedyś jednak musiał, ale szkoda, że dzisiaj. My możemy się cieszyć z upokorzeń Realu za kadencji Guardioli i czekać na kolejne takie mecze (może finał Ligi Mistrzów :-) )

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?