Użyj umysłu czemu udaje mi się jedynie pisać... A dodatkowo spr mapę radarów nad PL i zobacz gdzie sie teraz błyska. Powiąż fakty a potem podaj kanał na CP jeśli wiesz. To nic trudnego.
Eto'o odszedł ze względu na sytuację w szatni, którą prokurował. I to był główny powód, który każdy kibic wie. Czasami nawet najlepsi muszą odejść jesli psują relacje.
Pique sie obija zamiast rehabilitować, co chwilę wychodzą na jaw fakty ze się zcelebrytował. Stąd pmysł wyrzucenia go przez Pepa. Dostał szansę ale jak widać nie pomaga.
na powtórce widac dokładnie, że CR najpierw spojrzał gdzie jest zawodnik Malagi potem mu sprzedał łokcia. Za coś takiego powinny być 3 mecze... I to jeszcze tuż za nim był sędzia, ech idiota z niego.
ogladam to co powinienem, jesli nie pamietasz ile bramek straconych w tym sezonie jemu zawdzieczamy to spr wszystkie co stracilismy, wyjdzie niezla srednia jak na jego pozycje.
Nie ma czegos takiego jak prawo mlodego, chyba ze sam jestes mlody. to zawodowiec i w takim meczu jak z Realem on musi zagrac na 200%. owszem zagral dobrze ale jeden ruch sprawił, ze moglismy dostac 2-3 bramki jak nic. Zawodnika osadza sie za calosc a nie za granie przez 60 minut. I on jednym posunieciem spartaczyl cale swoje dobre zwody. i juz.
A jesli juz mowa o graniu to w styczniu sobie pogra, nawet za dwoch. Niech sie troche pooszczedza.
Komentarze
0
Przestańcie jęczeć. Postąpił jak postąpił. Gdyby jednak nie on nigdy w Barcelonie nie byłoby R10. Nigdy nie byłoby odbicia za czasów Franka.
0
Użyj umysłu czemu udaje mi się jedynie pisać... A dodatkowo spr mapę radarów nad PL i zobacz gdzie sie teraz błyska. Powiąż fakty a potem podaj kanał na CP jeśli wiesz. To nic trudnego.
3
0
Eto'o odszedł ze względu na sytuację w szatni, którą prokurował. I to był główny powód, który każdy kibic wie. Czasami nawet najlepsi muszą odejść jesli psują relacje.
0
Pique sie obija zamiast rehabilitować, co chwilę wychodzą na jaw fakty ze się zcelebrytował. Stąd pmysł wyrzucenia go przez Pepa. Dostał szansę ale jak widać nie pomaga.
3
0
na powtórce widac dokładnie, że CR najpierw spojrzał gdzie jest zawodnik Malagi potem mu sprzedał łokcia. Za coś takiego powinny być 3 mecze... I to jeszcze tuż za nim był sędzia, ech idiota z niego.
0
info z tvp. Jest jeszcze trochę czasu do meczu, cierpliwości:)
0
Nikt nie wspomniał, że Xavi zszedł z kontuzją. na razie jednak nie wiadomo czy to coś powaznego.
0
Domar
ogladam to co powinienem, jesli nie pamietasz ile bramek straconych w tym sezonie jemu zawdzieczamy to spr wszystkie co stracilismy, wyjdzie niezla srednia jak na jego pozycje.
Nie ma czegos takiego jak prawo mlodego, chyba ze sam jestes mlody. to zawodowiec i w takim meczu jak z Realem on musi zagrac na 200%. owszem zagral dobrze ale jeden ruch sprawił, ze moglismy dostac 2-3 bramki jak nic. Zawodnika osadza sie za calosc a nie za granie przez 60 minut. I on jednym posunieciem spartaczyl cale swoje dobre zwody. i juz.
A jesli juz mowa o graniu to w styczniu sobie pogra, nawet za dwoch. Niech sie troche pooszczedza.