7 maja 2009, 08:43
0
Iniesta dziękujemy:)
7 maja 2009, 08:39
bardzo dobry artykuł!:) wczorajszych emocji po prostu nie da sie opisac! VeB:)
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Iniesta dziękujemy:)
0
bardzo dobry artykuł!:) wczorajszych emocji po prostu nie da sie opisac!
VeB:)
0
bardzo dobry artykuł!:) wczorajszych emocji po prostu nie da sie opisac!
VeB:)
0
Iniesta dziękujemy:)