0

Ludzie, trochę pokory. Ja wiem, wynik po pierwszym jest dla nas bardzo korzystny, wierzę, że jutro na CN go powtórzą(albo nawet poprawią), ale PSG to jednak PSG i nie wolno ich lekceważyć, ani zakładać, że ten mecz to będzie formalność, bo PSG jest w stanie nam napsuć trochę krwi.

0

Zmiana planów, zdążyłem i nie przegapię meczu, dzięki za pomoc :)

0

O skrocie to wiem, chodzi mi wlasnie o caly mecz. Tak czy inaczej dzieki za checi;)

0

Nie bede mial mozliwosci obejrzec dzisiejszego meczu, bylbym wdzieczny jakby ktos napisal gdzie bede mogl obejrzec powtorke.

1

Ja myślę, że paradoksalnie, pomimo zaskakującego składu, zwłaszcza w ataku, Barce lekko ich dzisiaj ogra(tak, pomimo bilansu, który bilans mamy w meczach z Sociedad na wyjeździe).

0

Koles, ogarnij sie z takimi komentarzami.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?