enda23
Dołączył/a: wrzesień 2010
Chełm
1 obserwujący
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://www.onlinesat-tv.com/online.php?tv=Esport_3&id=511 polecam to :)
0
Napisz komentarz..
0
Widział już ktoś tą koszulkę na allegro lub w sklepie?
0
Gràcies Pep !! Dawno tak się nie wzruszyłem jak dziś.
0
http://pl-sport.tv/ panowie TUU!!!!!
0
Messi był z Xavim
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/s720x720/387809_10150425158652026_20714737025_8780597_1991979023_n.jpg
i nie mówić że poleciał :)
0
Wszystko już jasne,że Cesc go nie obraził :) uff
0
culeson
Dziękuję nie widziałem wcześniej bo dopiero dziś to zobaczyłem.
0
Prosiłbym o te zdjęcie w linku jakieś duże tak aby nadało się na tapetę:)
Dziękuję
0
Czy na "N" też będzie? :)
0
http://babol.pl/kat,1025465,title,Messi-rozwalil-mikrofon,wid,13455438,wiadomosc.html?ticaid=5c63c doobree :)
0
Ole ole leo le nie damy się !!! 8 raz zwycięstwo powyżej 3 ;>
0
Pogrom 5-1 hahahah VILLA!!!!!!
0
Drugi GOOOOL!!! Pięknie :)
0
GOOOLLLLLLL PEDRO !!! :D Wkońcu
0
VeB !!!!! Pokazaliśmy na co nas stać :]
0
Tévez gra dłużej z Messim i wgl. Moim zdaniem powinnien go kupić :]