0

0

Napisz komentarz..

0

Widział już ktoś tą koszulkę na allegro lub w sklepie?

0

Gràcies Pep !! Dawno tak się nie wzruszyłem jak dziś.

0

http://pl-sport.tv/ panowie TUU!!!!!

0

Wszystko już jasne,że Cesc go nie obraził :) uff

0

culeson

Dziękuję nie widziałem wcześniej bo dopiero dziś to zobaczyłem.

0

Prosiłbym o te zdjęcie w linku jakieś duże tak aby nadało się na tapetę:)

Dziękuję

0

Czy na "N" też będzie? :)

0

Ole ole leo le nie damy się !!! 8 raz zwycięstwo powyżej 3 ;>

0

Pogrom 5-1 hahahah VILLA!!!!!!

0

Drugi GOOOOL!!! Pięknie :)

0

GOOOLLLLLLL PEDRO !!! :D Wkońcu

0

VeB !!!!! Pokazaliśmy na co nas stać :]

0

Tévez gra dłużej z Messim i wgl. Moim zdaniem powinnien go kupić :]

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?