ale jak keita ogolnie gra pomijajac strzelone bramki... koleczka niczym xavi walczy w obronie, pojawia sie na skrzydle.. MASAKRA.. jak henry wroci do skladu i do formy ze srodkiem iniesta xavi keita i skrzydlami henry i messi bedziemy grac jak w tamtym sezonie.. efektownie i efektywnie..
tym to jest spowodowane ze nie mozna lekcewazyc zadnego przeciwnika.. to jest primera division i chocby wczorajsze wyniki pokazuja ze kazda druzyna moze sprawic niespodzianke.. niemniej jednak wszystko wskazuje na to ze Barcelona wygra i mam nadzieje ze tak bedzie:)
trzeba pochwalic real za nie poddanie sie gre do konca zaangazowanie i wole walki.. pokazali dzisiaj charakter na boisku. zanosza sie wspaniale gran derby.
heh cwany gol:) pieknie:) teraz prosze rozwalmy ich 4:1 i pozbedzmy sie mini kompleksu villarreal bo ta druzyna mimo wszystko w przeciagu kilku ostatnich sezonow nie bardzo nam lezy..
trudno sie w ogole nie zgodzic z poprzednikami ==> rewelacyjne podsumowanie.. prosbilbym o takie podsumowanie na półmetku rozgrywek - mimo iz to tylko statystyki to naprawde wiele mowia o druzynie. Tak dalej trzymac - swietna stronka!
Komentarze
0
slychac naszych kibicow:) oby tylko zagrac na 0 z tylu... przydalby sie jeszcze jeden gol:)
0
ale jak keita ogolnie gra pomijajac strzelone bramki... koleczka niczym xavi walczy w obronie, pojawia sie na skrzydle.. MASAKRA.. jak henry wroci do skladu i do formy ze srodkiem iniesta xavi keita i skrzydlami henry i messi bedziemy grac jak w tamtym sezonie.. efektownie i efektywnie..
0
zeby nie sedzia to bysmy raczej przegrywali bo spalonego w 1 polowie przy akcji sam na sam dla osasuny na pewno nie bylo..
0
tak hughes byl na trybunach.. a czyhrynski jak tak dalej bedzie gral czerwo zarobi.. ale marquez tez bez formy:/
0
tak hughes byl na trybunach.. a czyhrynski jak tak dalej bedzie gral czerwo zarobi.. ale marquez tez bez formy:/
0
tym to jest spowodowane ze nie mozna lekcewazyc zadnego przeciwnika.. to jest primera division i chocby wczorajsze wyniki pokazuja ze kazda druzyna moze sprawic niespodzianke.. niemniej jednak wszystko wskazuje na to ze Barcelona wygra i mam nadzieje ze tak bedzie:)
0
trzeba pochwalic real za nie poddanie sie gre do konca zaangazowanie i wole walki.. pokazali dzisiaj charakter na boisku. zanosza sie wspaniale gran derby.
0
heh cwany gol:) pieknie:) teraz prosze rozwalmy ich 4:1 i pozbedzmy sie mini kompleksu villarreal bo ta druzyna mimo wszystko w przeciagu kilku ostatnich sezonow nie bardzo nam lezy..
0
trudno sie w ogole nie zgodzic z poprzednikami ==> rewelacyjne podsumowanie.. prosbilbym o takie podsumowanie na półmetku rozgrywek - mimo iz to tylko statystyki to naprawde wiele mowia o druzynie. Tak dalej trzymac - swietna stronka!
0
qbarca dokladnie tez to zauwazylem.. mysle ze oznacza to ze juz sie zdecydowal co zrobic ze swoja przyszloscia pilkarska:)