0

Bardzo dobry bramkarz!!!!! Szkoda, ze nie doceniaja go w reprezentacji Meksyku i siedzi na ławce a w pierwszym składzie bronia o 10 lat starsi od niego bramkarze!!! Kupujmy gooo!!!

0

[*][*][*]

0

o fuck, przegrywamy 0-1

0

ja bede ogladal na veetle.com

0

Dobra decyzja.Mam do niego szacunek ale, jest za stary zeby przejmowac stery w nowym klubie.

0

Czemu tyle osób zagłosowało na Jupp'a Heynckes'a?? On jestt za stary !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?