8 listopada 2013, 19:49
0
Bale został przepłacony. Jest obecnie sporo gorszy od Neymara
8 listopada 2013, 19:46
Neymar jest dobry ale nie tak jak Messi czy CR7 tak będzie przez najblirzsze 5 6 lat.
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Bale został przepłacony. Jest obecnie sporo gorszy od Neymara
0
Neymar jest dobry ale nie tak jak Messi czy CR7 tak będzie przez najblirzsze 5 6 lat.
0
Neymar jest dobry ale nie tak jak Messi czy CR7 tak będzie przez najblirzsze 5 6 lat.
0
Bale został przepłacony. Jest obecnie sporo gorszy od Neymara