0

nacho klubowi sie kibicuje na dobre i na złe, a że teraz są gorsze chwile to trudno trzeba sie z tym pogodzić, bodajże 2 lub 3 sezony temu Cracovia byla 4 a wisła 8 w lidze ... róznie w życiu bywa..

0

BAN!

mod

0

TO JAK JESTES KIBICEM REALU MADRYT TO PO CO SIE REJESTRUJESZ NA STRONIE FC BARCELONY?? JAKIEś KOMPLEKSY CZY CO?? :D

0

DAVID VILLA !!!!

0

Bojan powinien dostać "7" i jesli zostanie na dlugie lata w Barcie mielisbysmy kogos takiego jak Raul w Realu ;D

0

choć wiem ze wisła nie ma szans za duzych z beitarem i jej nie lubie to chcialbym zeby zagrala z Wielka Barca ;D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?