el_dawido
Dołączył/a: styczeń 2017
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
A po co tam w ogóle wchodzisz??? Ze oni tu wchodzą płakać to nie znaczy że ty musisz tam, chcesz się do nich upodobnić?
Ja ma na to wyjeb*ne co tam piszą parówy.
0
A wystarczyła 1 bramka na wyjeździe i już by było inaczej, jedna jedyna, a teraz weź tu strzel jeszcze 3 ...
3
Przed pierwszym meczem pisałem, że będzie bardzo ciężko i mam złe przeczucia i niestety się sprawdziło.
Ale teraz o dziwo mam dobre przeczucia; nie wiem, po prostu czuję że to możliwe i że się wydarzy, heh.
0
Będzie bardzo ciężko, mam złe przeczucia, obym się mylił.