O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie Ponad 5900
  • Liczba komentarzy 24
  • Polecenia 0

Komentarze

0

Pinto - Daniel Alves, Abidal, Puyol, Pique - Mascherano, Busquets, Maxwell - Messi, Villa, Iniesta

Patrząc na pomoc to taktyka chyba defensywna dzisiaj :D

0

Panowie Al Jazeera 2 i Al Jazeera Sport +2 to dwa różne kanały. Ta z plusem jest kodowana i trzeba wykupić odpowiednią kartę do oglądania.

0

Polecam stronę www.fromsport.com. Jest tam niemal wszystko i mecz Barcy B też jest w planie.

0

Poszukałem trochę na necie i wyszło z tego, że trzeba sprawdzać to SF Info. Mecz teoretycznie powinien być zakodowany, ale zdarza się, że Liga Mistrzów leci odkodowana. Musicie najlepiej sami sprawdzić jak już będzie transmisja ;)

0

Nie chce was martwić, ale na czas meczu kanał SFI prawdopodobnie będzie zakodowany w Viaccess 2.6. Tak przynajmniej wynika ze strony liveonsat.com. A oni się na tym dobrze znają.

Zobacz wszystkie

0

Pinto - Daniel Alves, Abidal, Puyol, Pique - Mascherano, Busquets, Maxwell - Messi, Villa, Iniesta

Patrząc na pomoc to taktyka chyba defensywna dzisiaj :D

0

http://www.justin.tv/widgets/jtv_live.r9389.swf?channel=psnx2

Tutaj oglądam i leci super na 1 mega :)

0

Nie chce was martwić, ale na czas meczu kanał SFI prawdopodobnie będzie zakodowany w Viaccess 2.6. Tak przynajmniej wynika ze strony liveonsat.com. A oni się na tym dobrze znają.

0

Poszukałem trochę na necie i wyszło z tego, że trzeba sprawdzać to SF Info. Mecz teoretycznie powinien być zakodowany, ale zdarza się, że Liga Mistrzów leci odkodowana. Musicie najlepiej sami sprawdzić jak już będzie transmisja ;)

0

Znowu przypomniała się nam dzisiaj Barca z najlepszego okresu tego sezonu. Powoli się rozkręcali, a potem poszło wszystko bardzo gładko. Druga połowa spokojna, aby nie tracić głupio sił. To może teraz znowu trochę szczęścia w losowaniu i Porto w ćwierćfinale? ;)

I jeszcze taka mała uwaga. Jak ktoś oglądał mecz na N-ce, to nie mieliście wrażenia, że komentatorzy, a szczególnie Sergiusz Ryczel komentowali jakby byli fanami Lyonu. Rozumiem jeszcze Kalitę, bo on jest fanem ligii francuskiej, ale Ryczel powinien być obiektywny. A według niego świetne akcje Barcelony, to katastrofalne błędy obrońców Lyonu. A jak Lyon miał okazję bramkową, to krzyczał co najmniej jakby to była okazja reprezentacji Polski w ważnym meczu. Prawie całe spotkani, to było opowiadanie o graczach Lyonu, a wydaje mi się, że jak już o kimś powinno się mówić, to chyba o Barcelonie. Może i jestem przewrażliwiony, ale wypada mieć trochę obiektywizmu podczas komentowania meczu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?