8 października 2008, 22:47
0
że niby za co Messi ma otrzymać Złotą Piłkę?? za trzecie miejsce w lidze...?!
24 sierpnia 2008, 13:32
No przeciez sie poprawił... poprostu nie zauważył... ale wy [edit] jesteście... Uważaj na słownictwo mod
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
że niby za co Messi ma otrzymać Złotą Piłkę?? za trzecie miejsce w lidze...?!
0
No przeciez sie poprawił... poprostu nie zauważył... ale wy [edit] jesteście...
Uważaj na słownictwo
mod
0
że niby za co Messi ma otrzymać Złotą Piłkę?? za trzecie miejsce w lidze...?!
0
No przeciez sie poprawił... poprostu nie zauważył... ale wy [edit] jesteście...
Uważaj na słownictwo
mod