O sobie

  • Zainteresowania Brak informacji
  • Ulubiony zawodnik Brak informacji
  • Ulubione zespoły Brak informacji
  • Barcelonie kibicuję od Brak informacji

Statystyki

  • Dni w serwisie 4455
  • Liczba komentarzy 22
  • Polecenia 44

Komentarze

0

Czyżby Ivan sprawił sobie nowy tatuaż na lewej ręce???

0

Kto się wciskał do zdjęcia za Bussim?
Obstawiam że Bartra.

0

Leo i CR7, ale skrót fajny.

0

Ale przed mundialem Messi dobrze się oszczędzał.

0

Co do tytułu artykułu. Oczywiście, że było warto, bo wyobraźmy sobie co by było gdyby Neymarowi wyszedł trick i strzelił gola lub asystował. Ktoś miałby takie pretensje o ośmieszanie zawodników?

Zobacz wszystkie

35

Czyli Bayern to zwykły zespół, bo nie gra z nimi Messi.

5

Zaraz. Co tam ostatnio bełkotał Ferguson? Że nie wie czy Leo by sobie poradził tak dobrze w innej drużynie??? Masz odpowiedź staruszku.

2

W d...pie z sędzią. Mnie najbardziej martwi ostra gra Atletico i obawa przed poważniejszą kontuzją któregoś z zawodników przed najważniejszymi finałami.

1

Bramki palce lizać i ciężko jest wybrać. Wziąłem pod uwagę ciężar spotkania i mecz z realem w półfinale LM. Messi naprawdę zrobił im tam jesień średniowiecza z dupy, bo nikt nie wiedział w którą stronę pójdzie i kiedy strzeli.

1

O Raulu też szybko zapomnieli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?