Co do tytułu artykułu. Oczywiście, że było warto, bo wyobraźmy sobie co by było gdyby Neymarowi wyszedł trick i strzelił gola lub asystował. Ktoś miałby takie pretensje o ośmieszanie zawodników?
W d...pie z sędzią. Mnie najbardziej martwi ostra gra Atletico i obawa przed poważniejszą kontuzją któregoś z zawodników przed najważniejszymi finałami.
Bramki palce lizać i ciężko jest wybrać. Wziąłem pod uwagę ciężar spotkania i mecz z realem w półfinale LM. Messi naprawdę zrobił im tam jesień średniowiecza z dupy, bo nikt nie wiedział w którą stronę pójdzie i kiedy strzeli.
Komentarze
0
Czyżby Ivan sprawił sobie nowy tatuaż na lewej ręce???
0
Kto się wciskał do zdjęcia za Bussim?
Obstawiam że Bartra.
0
Leo i CR7, ale skrót fajny.
0
Ale przed mundialem Messi dobrze się oszczędzał.
0
Co do tytułu artykułu. Oczywiście, że było warto, bo wyobraźmy sobie co by było gdyby Neymarowi wyszedł trick i strzelił gola lub asystował. Ktoś miałby takie pretensje o ośmieszanie zawodników?
35
Czyli Bayern to zwykły zespół, bo nie gra z nimi Messi.
5
Zaraz. Co tam ostatnio bełkotał Ferguson? Że nie wie czy Leo by sobie poradził tak dobrze w innej drużynie??? Masz odpowiedź staruszku.
2
W d...pie z sędzią. Mnie najbardziej martwi ostra gra Atletico i obawa przed poważniejszą kontuzją któregoś z zawodników przed najważniejszymi finałami.
1
Bramki palce lizać i ciężko jest wybrać. Wziąłem pod uwagę ciężar spotkania i mecz z realem w półfinale LM. Messi naprawdę zrobił im tam jesień średniowiecza z dupy, bo nikt nie wiedział w którą stronę pójdzie i kiedy strzeli.
1
O Raulu też szybko zapomnieli.