27 sierpnia 2010, 11:49
0
Ciekawe zdjęcie, wie ktoś kto jest za placami Javiera i co próbuje zrobić?
4 września 2009, 12:55
Niedługo się dowiem ze Real był zainteresowany połową graczy Barcy, a Barca połową graczy Realu. ps. wie ktoś kiedy będzie podsumowanie 1 kolejki w lidze typerów?
15 marca 2009, 21:37
Oj chyba beda bany. A co do meczu to nuda, czuje sie jak bym polska lige ogladal a nie Barce.
27 sierpnia 2008, 10:47
Troche nie na temat ale licze na odpowiedz: Czy mino porażki w dwumeczy Wisła zdobędzie jakieś punkty za to zwyciestwo w klasyfikacji UEFA?
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Komentarze
0
Ciekawe zdjęcie, wie ktoś kto jest za placami Javiera i co próbuje zrobić?
0
Niedługo się dowiem ze Real był zainteresowany połową graczy Barcy, a Barca połową graczy Realu.
ps. wie ktoś kiedy będzie podsumowanie 1 kolejki w lidze typerów?
0
Oj chyba beda bany. A co do meczu to nuda, czuje sie jak bym polska lige ogladal a nie Barce.
0
Troche nie na temat ale licze na odpowiedz: Czy mino porażki w dwumeczy Wisła zdobędzie jakieś punkty za to zwyciestwo w klasyfikacji UEFA?
0
Niedługo się dowiem ze Real był zainteresowany połową graczy Barcy, a Barca połową graczy Realu.
ps. wie ktoś kiedy będzie podsumowanie 1 kolejki w lidze typerów?
0
Ciekawe zdjęcie, wie ktoś kto jest za placami Javiera i co próbuje zrobić?
0
Troche nie na temat ale licze na odpowiedz: Czy mino porażki w dwumeczy Wisła zdobędzie jakieś punkty za to zwyciestwo w klasyfikacji UEFA?
0
Oj chyba beda bany. A co do meczu to nuda, czuje sie jak bym polska lige ogladal a nie Barce.