0

No i sie cwaniaki śmiały z Janasa a Tu Barca Poległa:D Takich okazji niewykorzystać;p oh oh.. Brawo Wisła... kompromitacja Barcy. WIem że moze niezależało im ale mogli wygrac.... Jednak niepotrafili.. pozdro wszsytkim

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?