dumakataloni10
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Żeby Messi z Ibrahimoviciem zagrali to będzie dobrze i żeby Messi grał na prawej pomocy, a nie brał się za rozgrywanie przez środek tak jak było w Kazaniu
0
Mecz z Interem będzie podobny do pierwszego meczu półfinałowego poprzedniego sezonu z Chelsea
0
wtedy miejsce w składzie by się zwolniło i może by on grał
0
Zawsze za najgorsze uznają albo pogodę albo sędziego
0
cosm1c_raver - też się nie ośmieszaj
nie chodziło mi o to że źle napisał jego nazwisko (nawet sam skopiowałem nazwisko z jego komentarza) tylko że uwzględnił go w składzie mimo tego że nie może grac w LM
0
franek1234321- weź się nie kompromituj
Jaki Dmytro Chygrynskiy? I ty kibicujesz BARCELONIE?
0
powraca do swojej optymalnej formy ;) bardzo się z tego cieszę
0
Słaba skuteczność chociaż 6 bramek strzelili. Spokojnie mogło by być z 10.
0
Raczej ten news byłby pierwszy na fcbarca.com niż na primeradivision.pl więc to nie jest prawda.
0
A po co u nas Diego ?
0
Znowu real odpadnie z jakimś słabym ;p
0
Pewnie mu się nie chciało ;D
0
Valdés nie grał ?
0
Poza tematem: Czy będą oceny za mecz z Interem ?
0
Tylko przez tą kolejkę są liderami.
0
Ten wolny to był w meczu rewanżowym o SPH.
0
FC Barcelona - CSKA Moskwa - Dynamo Kijów - Unirea Urziceni
0
Jakby nie było karnego dla barcy to by Ibrahimović strzelił gola
0
TVP Sport
0
Tu masz link: http://live-sport-tv.com/pilka_nozna.php
0
Messi powinien zagrać, a Ibrahimović ćwiczył na pełnych obrotach więc dlaczego ma nie zagrać?
0
Jak będzie grał Ibrahimović to wróci skuteczność.
0
Mi link działa tylko jeden
http://www.justin.tv/neo40_2
I z komentarzem w igol.fm
i gra gitara
Visca el BARCA !!!
0
Zauważyliście, że Dani Alves zmienił fryzurę ?
0
Zmieniło się trochę he he he ...
ale i tak będę odwiedzał tą stronę bo to najlepsza strona BARCELONY w Polsce
Visca el Barca!!!
Visca el Messi!!!
0
Piękny mecz, piękna gra, w końcu dobry mecz zagrał Hleb. Henry próbował. 0:5 na wyjeździe i to nas zadawala .
Visca el Barca !!!
0
Konrad1488
Chyba nie jesteś kibicem Barcy, jak piszesz że milito ma grać na rezerwie ;)))
Jakbyś nie wiedział to on ma kontuzję.
Visca el Barca!!!
Kocham Barce!!!
0
mmatteoo
A która grupa jest niby łatwiejsza?
Visca el Bsrca!!!
0
powinniśmy wyjść z grupy ;))))))))
0
należy mu się
VEB!