0

JWRJWR
Witam :D

0

Nie cierpie Busquetsa. Jest jednym z nielicznych zawodników Barcy, których nie szanuje. Real grał bardzo mądrze, świetnie zorganizowana obrona, przez co barca nie umiała sobie stworzyć dogodnych okazji do zdobycia bramki. a gra z kontry to też gra. Więc nie sądze, żeby Madryt grał słabiej.

0

Przepiękna oprawa. Pogratulować i pozazdrościć.

0

Niestety zapominacie, że posiadanie piłki nie jest najważniejsze w futbolu. Każdy zespół ma inną taktykę, liczy się tylko wynik, bo kto będzie pamiętał o pięknej grze, skoro mecz był przegrany. Real zagrał świetnie w obronie co moim zdaniem dało nam zwycięstwo. Barca ma kryzys, zawodnicy są już coraz starsi i w większości przypadków nie mają motywacji. Ale śmieszą mnie ci, którzy chcą zwolnić już Guardiole, bo Barcelonie nie idzie. Tyle ile on zrobił dla Barcy nie zrobił chyba nikt. Życze wam powodzenia Pucharze Króla i w meczu z Chelsea. iHala Madrid!

0

Styczeń chyba

0

jaa :D Licze, że Barca i Real awansują dalej i będziemy mieli znowu emocje w GD :D

0

hoh ale pogrom :D 27 strzałów przy sześciu gości :D Graty :D

0

Gratulacje ! Santos nie miał nic do powiedzenia ;) Ciesze się, że po raz kolejny drużyna z Hiszpanii odnosi sukcesy. Trzeba pokazać tym kozakom z ligi angielskiej kto tu rządzi :D

0

Wchodze tutaj, żeby się pośmiać z niektórych dzieci :*

0

Canario
Akurat ten kwejk nie był do takich osób jak ty ;)

0

http://kwejk.pl/obrazek/734218/apel,do,kibicow,barcelony.html
Jestem ciekaw ile pozostanie tutaj osób, kiedy barca przestanie wygrywac... Pozdro dla tych prawdziwych !

0

Maatheo.fcb
Szukasz kolejnej prowokacji ? Żeby nienawiść pomiędzy Realem a Barcą wzrosła ?! Nie sądzę, by Kaka zrobił coś takiego specjalnie. Po wszystkich bym się tego spodziewał, ale nie po nim ...

0

zygamen
Busquets, Pedro i Mascherano to dno i psują piękno futbolu.
P.S. Mama zapomniała wyłączyć caps locka ?!

0

Thiago_Alcantara
Ja wiem, że was wkurzają tacy jak my, ale jak widze niektóre komentarze typu 'marcelo to wredna świnia, małpa i burak ' to mnie szlag jasny trafia. Zero szacunku do rywala. Uwierz mi, na stronie Realu też są kibice barcy, tyle, że oni są tzw prowokatorami.

0

Klemba88
Kibicuj dalej :*

0

Fajnie tak mówić o kimś komu się do pięt nie dorasta nie ? To sprawa Marcelo. Miał prawa nie podać ręki, chociaż to było głupie. A wy teraz jeździcie po nim jak hanka po kartonach... Marcelo małpa ? W takim razie messi to gollum ? Jeszcze by się znalazło kilka porównań ale mniejsza o to. Musicie od razu po nim jeździć ? A wiecie kto tak robi ? Tak robią sezonowcy, którzy mają zdania typu "Barca rzondzi, a real to gufno" Ogarnijcie się -.-
Tak, Marcelo to mój ulubiony zawodnik -.-

0


I powiedzcie mi, że powiedział coś innego.

0

damcio145
To nie był Pique tylko Busquets. I na 100 % powiedział mono, co na polski oznacza małpa.

0

hahah sorka. Chodziło oczywiście, że Messi udowodnił swoją wyższość nad CR7 ;)

0

Durnowato się trochę Marcelo zachował.
Pique po CdR jako jedyny poszedł gratulować Realowi zwycięstwa. Szacunek mu za to ;)

0

Zasłużyliście na zwycięstwo, ale czekam na rewanż :) Gratulacje. Messi udowodnił swoją wyższość nad Messim.
Jedziemy razem, umieramy razem, Madridistas na zawsze. iHala Madrid!

0

Gratulacje. Zasłużone zwycięstwo. Chce takie mecze, bez pierwszoplanowego arbitra. Brawo dla Borbalana !

Możecie wygrywać i z 50 razy, moje serce na zawsze pozostanie białe.
Dumny po zwycięstwie, wierny po porażce.
iHala Madrid!

0

Spodziewałem się takiego wyniku :D Gratki

0

przyjścia*

0

sb1909
Ja kibic barcelony ? Weź mnie nie obrażaj :D Ja kibicuje Realowi od przejścia Ramosa, więc już z sześć lat jest ^^

0

Weźcie mi nie każcie wchodzić na rm.pl bo ten serwis to za przeproszeniem gów*o, sami sezonowcy i zero obiektywnych komentarzy. Jeżeli chcecie PODSYSKUTOWAĆ, a nie ponabijać się z Realu to zapraszam na LosBlancos.pl :) Tam to już zobaczycie normalnych kibiców, oczywiście zawsze się zdarzą jacyś idioci ;)

0

alexx6
wiesz, zawsze każdemu klubowi sprzyja atut własnego boiska ;]

0

bsluszniak
Może nie ? Wystarczy spojrzeć na obecne wyniki. Pamiętasz gdy przegraliśmy 0-5, a w późniejszym czasie wygraliśmy CdR przy bardzo dobrej grze ? To pokazuje, jak się Real zmienił na tle Barcy

0

Sandu!
Nie pamiętasz jak wiele odzywki Villi, Pique, Keity, którzy za każdym razem próbowali obrażać Real w każdy możliwy sposób ? A wiesz może kto powiedział słowa: "Wygraliśmy już ligę, więc teraz zdobędziemy Puchar WASZEGO Króla" ? Najwięksi prowokatorzy z waszego składu to Pique,Valdes,Villa,Mascherano,Keita,Alves,Pinto, Busquets, Pedro.
My, kibice Realu mamy ogromny szacunek do Puyola, jedyny zawodnik, który zawsze miał szacunek do Królewskich. To jest twarz Barcelony, nie Messi. Także sporo Madridistas szanuje Inieste, Xaviego, a nawet niektórzy waszego boskiego Leo ^^

0

alexx6
Z tym się zgodzę. Wyniku w derbach NIGDY nie można przewidzieć. Może Barca wygrać 5-0, a może przegrać w podobnym stosunku :) Myśle, że większe szanse na zwycięstwo ma Real, bo po pierwsze gra u siebie, po drugie jest w formie, po trzecie są bardziej zgrani, a po czwarte Barca już nie pokazuje tego co kiedyś ;) Nawet 1-0 dla Los Blancos będzie mnie zadowalać, byle Królewscy wygrali ! :D
vesp3r28
Zgadzam się w 100 procentach. O lepszej drużynie nie decyduje jeden mecz, ale cały sezon ;)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?