Nie zgadzam się z Tobą Ter Stegen miał umowę że ma bronić od początku do samego końca a przeciętniakiem nie jest, więc jestem spokojny. Może w pierwszych meczach z PSG trochę trema go zjadła ale teraz... w perspektywie bramki mamy najlepszych bramkarzy na świecie, obaj bronią świetnie.
Tylko nie rozumiem dlaczego miałby się nie sprawdzić? Song miał 1 problem wiesz jaki? Busquets a Pogba poszedł by grać wyżej bo on w przeciwieństwie do Songa potrafi tam grać fenomenalnie.
Zgoda ale ktoś uniwersalny i tak się przyda, pamiętam jak Iniesta był przesuwany na prawe skrzydło za najlepszych lat i wyglądało to świetnie. Iniesta również młody już nie jest i ja widział bym kogoś a młodzież jak najbardziej ale w meczach tak jak dziś z Cordobą, Almerią itd
Ja nie rozumiem dlaczego tak nie chcecie Pogby i zastanawiam się ile osób widziało go w grze. Świetny drybling, świetny strzał z dystansu, kapitalnie potrafi utrzymać się na nogach i zasłonić piłkę, świetny w obronie jak i w ataku, jak dla mnie jest to pomocnik kompletny na obecną chwilę no i wiek... nic dodać nic ująć i jeszcze chce przyjść do Barcy. Nie ma nad czym się zastanawiać jak dla mnie a za Pedro kupić zawodnika uniwersalnego który może grać na skrzydle i w pomocy na przykład zawodnik pokroju Mata, Angel di Maria czy Silva, bo dobry zawodnik ciężko będzie miał się wbić w MNS
Mam nadzieję na szybkie uspokojenie meczu i wyniku i ok 75' zobaczyć Vermaelen'a i mam nadzieję że pokaże ze warto było czekać i jest to ten sam gość którego pamiętam z Arsenalu :)
Ariedo Briada, nowy dyrektor sportowy Barcelony szuka piłkarzy, którzy mogą wzmocnić wicemistrza Hiszpanii. Według „La Gazzetta dello sport” jedną z jego obsesji stało się sprowadzenie na Camp Nou Mateo Kovacicia.
No chyba że przejdzie Real choć nie wydaje mi się to chcę Madryt. Jeżeli przejdą to nie ma na kogo się spuszczać sami musimy ich wyeliminować z Champions League.
Vamos po tryplet :D
7
Jak każdy inny rekord :D
10
Nie zgadzam się z Tobą Ter Stegen miał umowę że ma bronić od początku do samego końca a przeciętniakiem nie jest, więc jestem spokojny. Może w pierwszych meczach z PSG trochę trema go zjadła ale teraz... w perspektywie bramki mamy najlepszych bramkarzy na świecie, obaj bronią świetnie.
0
Liczy się bezpośrednia konfrontacja... spadamy na 2
0
Tylko nie rozumiem dlaczego miałby się nie sprawdzić? Song miał 1 problem wiesz jaki? Busquets a Pogba poszedł by grać wyżej bo on w przeciwieństwie do Songa potrafi tam grać fenomenalnie.
0
Zgoda ale ktoś uniwersalny i tak się przyda, pamiętam jak Iniesta był przesuwany na prawe skrzydło za najlepszych lat i wyglądało to świetnie. Iniesta również młody już nie jest i ja widział bym kogoś a młodzież jak najbardziej ale w meczach tak jak dziś z Cordobą, Almerią itd
0
Ja nie rozumiem dlaczego tak nie chcecie Pogby i zastanawiam się ile osób widziało go w grze. Świetny drybling, świetny strzał z dystansu, kapitalnie potrafi utrzymać się na nogach i zasłonić piłkę, świetny w obronie jak i w ataku, jak dla mnie jest to pomocnik kompletny na obecną chwilę no i wiek... nic dodać nic ująć i jeszcze chce przyjść do Barcy. Nie ma nad czym się zastanawiać jak dla mnie a za Pedro kupić zawodnika uniwersalnego który może grać na skrzydle i w pomocy na przykład zawodnik pokroju Mata, Angel di Maria czy Silva, bo dobry zawodnik ciężko będzie miał się wbić w MNS
0
A o Verattim zapomnij PSG nie odda swojego głównego rozgrywającego, to nie ten klub
0
Porównanie Songa z Pogbą jest bynajmniej nie na miejscu...
0
Nie został powołany.
Ja również
0
Świetne promo
8
http://fangol.pl/view/97339/piekna-bramka-vermaelena?barc
Ale Vermaelen przypierdaczył na treningu... wiem wiem ale mam nadzieję że to początki dobrego w Barcy.
0
Dawać Herrere do Barcy i Fabinhio na PO
0
Inter, Bayern, Porto tylko oni Puchar Uefa z tego co pamietam na już
1
Mam nadzieję na szybkie uspokojenie meczu i wyniku i ok 75' zobaczyć Vermaelen'a i mam nadzieję że pokaże ze warto było czekać i jest to ten sam gość którego pamiętam z Arsenalu :)
2
Co za różnica ile poleceń 1 czy 99 co za różnica, po prostu nie mam czasu siedzieć i czytać wszystkich komentarzy.
1
A to nie widziałem sorry.
28
Taka ciekawostka
2002 - Real Madryt wygrywa Ligę Mistrzów
2003 - Real Madryt zostaje wyeliminowany w półfinale Ligi Mistrzów przez Juve!
2014 - Real Madryt wygrywa Ligę Mistrzów
2015 - (...)
0
Tylko mi się wydaje że Casillas dał dupy...
0
Celta!!!!
0
Komentarz usunięty
0
Posiadanie piłki 14:86% :O
3
Ariedo Briada, nowy dyrektor sportowy Barcelony szuka piłkarzy, którzy mogą wzmocnić wicemistrza Hiszpanii. Według „La Gazzetta dello sport” jedną z jego obsesji stało się sprowadzenie na Camp Nou Mateo Kovacicia.
Co wy na to?
0
W sumie Bayern Barca w finale i rewanż za pamiętne 0:7 u nich w domu... bezcenne
0
Widzę i obserwuje cię od dłuższej chwili i chciało by się powiedzieć wypad do siebie... ale widać są normalni kibice Realu.
Dzięki i Pozdro
0
Zgadzam się z Tobą dajmy mu z 2 lata i będzie kosił złote piłki jak Leo
0
Chciałbym pary
Barca - Bayern
Atletico - Juve
No chyba że przejdzie Real choć nie wydaje mi się to chcę Madryt. Jeżeli przejdą to nie ma na kogo się spuszczać sami musimy ich wyeliminować z Champions League.
Vamos po tryplet :D
0
Pokazówka przed szejkiem który go nie chce... coś w stylu patrz i płacz, mam nadzieję że się dogada z Barca
1
Zielony na pewno L.Suarez który nie gra jeszcze jak w LFC ale to jak zostawia całe swoje serce i zdrowie na boisku mnie urzeka.
17
http://m.fangol.pl/view/95572/reakcja-ter-stegena-na?mobileRedirect=t
Proszę jaki zespół Ter Stegen cieszy się z obrony karnego przez Bravo mimo że przegrywa z nim rywalizację o 1 :)
1
Vermaelen 0 :D